Strona 1 z 1

Chore dzieci czekają na Waszą pomoc

: 09 lip 2019, 9:29
autor: Parebol
Kochani, jeśli możecie, to dołóżcie swoją małą cegiełkę pieniężną na ratowanie życie ciężko chorych dzieci. One są podopiecznymi Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ i czekają na pomocną dłoń, która przyspieszy ich leczenie. Ja już wspieram te maluchy, a Wy też możecie.

Re: Chore dzieci czekają na Waszą pomoc

: 09 lip 2019, 11:34
autor: kiwi
Hej, uważam, że wspieranie fundacji jest bardzo ważne. Ja pomagam kiedy tylko mogę. Myślę, że tak po prostu powinno się robić. Kiedy ja potrzebowałam pomocy mnóstwo ludzi wyciągnęło do mnie pomocną dłoń, dlatego teraz i ja pomagam. Z chęcią dokonam wpłaty na Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ , bo chcę by tym dzieciaczkom żyło się jak najlepiej. Trzymam za nich kciuki i życzę im powrotu do zdrowia.

Re: Chore dzieci czekają na Waszą pomoc

: 11 kwie 2021, 12:33
autor: Walkowa
A czy w takich sytuacjach, kiedy na przykład chore dzieci potrzebują pomocy, warto Waszym zdaniem organizować samemu różne zbiórki pieniędzy? Z tego, co mi wiadomo, to na przykład serwis Dotuje daje możliwość utworzenia takiej właśnie zbiórki na dowolny cen całkowicie za darmo ;) Co o tym myślicie?