Strona 1 z 1

Wybór szkła do robienia koktajlu

: 05 lip 2019, 9:11
autor: p45
Jak w temacie, potrzebuję jakiegoś szkła z przeznaczeniem do robienia koktajlów. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Jakie szkło najlepiej nadaje się do tego typu zadań?

Re: Wybór szkła do robienia koktajlu

: 05 lip 2019, 14:44
autor: Hjort
Na rynku dostępnych jest wiele szklanek i kieliszków o różnym kształcie, tak wiec mozna tutaj pofantazjować..... . Ja bardzo lubię wysokie szklanki do drinków - nic się wtedy w zasadzie nie rozlewa i mieści się sporo drinka. Jednak mam wiele innego szkła w ktorym podaję koktajle. Dobrze równiez mieć małe szklaneczki. Służą do tzw. małych drinków (mocne alkohole, zwykle nierozcieńczane), np. whisky. Zwykle mają grube dno i są bardzo masywne.

https://dieta.pl/grupy_wsparcia_xxl/mem ... owska.html

Re: Wybór szkła do robienia koktajlu

: 23 sie 2019, 14:40
autor: Nielatający
Jakiego szkła by się nie wybrało i tak trzeba dobrze mieszać ze sobą składniki. Bo jak się stosuje suplement taki jak http://prolesan-pure.com/ to trzeba mieć jak popić pastylki ;)

Re: Wybór szkła do robienia koktajlu

: 15 paź 2019, 13:46
autor: harveey
Ja nie ufałbym takim rozwiązaniom. Preferuję bardziej sprawdzone rzeczy. Dlatego ja szukam po opiniach.

wojenne gry strategiczne online

Re: Wybór szkła do robienia koktajlu

: 15 paź 2019, 21:02
autor: Didi34
Gdybyście szukali, to bardzo ładne kieliszki i nnego rodzaju akcesoria kuchenne możecie znaleźć na tej stronce - https://nettrading.pl/kieliszki-do-wodki-i-likieru Wybór jest spory, więc można znaleźć to, co będzie Wam pasowało do reszty wyposażenia. My obecnie mamy praktycznie każdy kieliszek z innej parafii i na pewno przydałoby się kupić jakiś komplet i wreszcie je ujednolicić.