Strona 1 z 1

Re: Nieruchomości komercyjne - gdzie szukać?

: 29 cze 2019, 16:57
autor: archie
Są przecież specjalne portale oferujące właśnie takie nieruchomości. Tanie biuro nieruchomości w sieci również Wam pomoże, szczególnie, jeśli macie skonkretyzowane wymagania odnośnie takiej inwestycji. W sumie to wydaje mi się, że jest to najlepsza opcja, bo szukanie na własną rękę może spowodować, że przepłacimy, albo kupimy np.: zajętą przez komornika nieruchomość.

Re: Nieruchomości komercyjne - gdzie szukać?

: 01 lip 2019, 10:12
autor: goodwer
Według mnie najlepszą opcją będzie sprawdzenie ofert w różnych agencjach nieruchomości i porównanie ich ze sobą - według mnie jest to zdecydowanie najlepsza opcja. Jeśli faktycznie zależy Ci na nieruchomości na śląsku, to koniecznie sprawdź nieruchomości Wodzisław Śląski. Generalnie to sama mam upatrzoną jedną nieruchomość w ich bazie, mam nadzieję że w niedługim czasie uda się sfinalizować zakup.

Re: Nieruchomości komercyjne - gdzie szukać?

: 02 paź 2019, 13:42
autor: pieknyolek
Po najlepsze nieruchomości zapraszam na stronę https://cordiapolska.pl/warszawa-lokale/

Znajdziesz tam nieruchomości w takich dzielnicach jak:
https://cordiapolska.pl/warszawa/nowe-mieszkania-bemowo/
https://cordiapolska.pl/warszawa/nowe-mieszkania-mokotow/
https://cordiapolska.pl/warszawa/nowe-mieszkania-praga-poludnie/

Re: Nieruchomości komercyjne - gdzie szukać?

: 11 paź 2019, 8:16
autor: alutka90
Rzeczywiście ofert nieruchomości nie brakuje. Jednak nie każdy z nas zna się na rzeczy tak samo dobrze. Dlatego uważam, że warto skorzystać z pomocy doświadczonego agenta nieruchomości. Taka osoba zna rynek i ma odpowiednią wiedzę, do tego by móc doradzić w kwestii zakupu nieruchomości. Dziś taka osoba nie zajmuje się jedynie pośrednictwem przy zakupie czy sprzedaży, to znacznie szersza dziedzina. Można o tym przeczytać na stronie https://biuro-partner.com/artykul/agent ... rzyszlosci .

Re: Nieruchomości komercyjne - gdzie szukać?

: 08 sie 2020, 10:04
autor: lidia
My tego typu nieruchomość komercyjną znaleźliśmy w ofercie biura nieruchomości Stencel Nieruchomości, z pomocą pośrednika Jolanty Stencel z Kiełpina http://stencelnieruchomosci.pl/lista-of ... _type_id=4. To rzetelne biuro, mają bardzo fajne oferty w korzystnych cenach, no i pośrednik świetnie się spisał, byliśmy z panią Jolanta w stałym kontakcie, polecam.

Re: Nieruchomości komercyjne - gdzie szukać?

: 25 cze 2021, 8:03
autor: igor33332ą
Ten wątek jest bardzo ciekawy i na pewno do tego wątku wejdzie bardzo dużo osób. Moim zdaniem kto wejdzie do tego wątku to bardzo dużo się dowie. Sam o tym wątku powiem kumplowi.
_____________________________________________________________
panele fotowoltaiczne Katowice

Re: Nieruchomości komercyjne - gdzie szukać?

: 26 cze 2021, 12:02
autor: dekorator
Niestety ja się na tych aspektach nie znam i jeśli chodzi o same nieruchomości to przede wszystkim skupiłem się na szybkiej sprzedaży mojego mieszkania. Najbardziej jestem zadowolony z faktu, że firma https://kupujemym.pl/ tak naprawdę zdecydowała się ode mnie skupić to mieszkanie. Całą procedura trwała raptem kilka dni.

Re: Nieruchomości komercyjne - gdzie szukać?

: 04 paź 2021, 14:05
autor: kasiakowa06
archie pisze: ↑29 cze 2019, 16:57 Są przecież specjalne portale oferujące właśnie takie nieruchomości. wirtualnyagent24.pl Tanie biuro nieruchomości w sieci również Wam pomoże, szczególnie, jeśli macie skonkretyzowane wymagania odnośnie takiej inwestycji. W sumie to wydaje mi się, że jest to najlepsza opcja, bo szukanie na własną rękę może spowodować, że przepłacimy, albo kupimy np.: zajętą przez komornika nieruchomość.
Uważam, że super pomysłem są skupy nieruchomości, takie jak ten: https://skup123.pl/skup-mieszkan/

Obrazek