Strona 1 z 1

Skup metali

: 05 cze 2019, 12:30
autor: Walkowa
Witajcie,
czy zdarzyło Wam się kiedyś korzystać z jakiegoś skupu metali? Jakie metale sprzedawaliście? Ja mam do sprzedania pewne ilości cyny i szukam jakieś sprawdzonej firmy zajmującej się skupem tego surowca. Póki co trafiłam na ofertę firmy Stellmet ze Świętochłowic niedaleko Chorzowa na stronie https://zlomskup.eu/skup-cyny i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna, miedzy innymi dlatego, że firma ta oferuje dojazd do klienta. Czy ktoś z Was miał z nimi wcześniej do czynienia i może podzielić się wrażeniami?

Re: Skup metali

: 15 lip 2019, 11:13
autor: kasiakowa06
Ja czasem korzystam ze skupu ale raczej jest to auto skup Szczecin. Przeważnie gdy poszukuję jakiś części zamiennych do swojego samochodu.

Re: Skup metali

: 20 lis 2019, 9:25
autor: lawenda
Tak, ja kilka razy też miałam okazję skorzystać z takiego skupu. Przede wszystkim sprawdź sobie miejsca w okolicy, gdzie skupują metale i porównaj ceny, bo te bardzo lubią się różnic. Ja korzystałam z tej oferty https://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych i byłam naprawdę bardzo zadowolona. Sprawdź, może i tobie przypadnie do gustu ta oferta.

Re: Skup metali

: 28 lut 2020, 21:46
autor: nelly
Natomiast mój znajomy wiem, że przez jakiś czas operował stalą szybkotnącą i oddawał tego typu elementy do firmy https://weglik.eu/skup-stali-szybkotnacej . Był bardzo zadowolony. Praktycznie cały czas ładnie udało mu się na tym zarobić. Generalnie firma ta zajmuje się skupem takich metali szlachetnych.

jak rozchodzić buty wojskowe

Re: Skup metali

: 03 cze 2020, 10:45
autor: frea
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Szczecina, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się skupowaniem złomu polecam skontaktować się z http://www.skup-kabli.szczecin.pl/ Oni skupują metali i to w całkiem niezłych cenach.

Re: Skup metali

: 03 lip 2020, 11:08
autor: kruger
Jeżeli mieszkacie w okolicach Dąbrowy Górniczej i rozglądacie się za porządnym skupem złomu to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.schredder.pl/ Oni płacą całkiem niezłe pieniądze za złom.

Re: Skup metali

: 13 lip 2020, 0:44
autor: Nikola
Ja swego czasu sprzedawałam cynę i brąz. Nie byłam pewna, jaki skład pierwiastkowy ma złom, który chciałam oddać, więc zależało mi na firmie, która sama będzie w stanie to określić. Zwróciłam się do https://www.stellmet.pl/oferta,6,zlom_m ... i_rzadkich i spełnili w 100% moje oczekiwaniach. Przeprowadzili badania i na dodatek zapewniali pełny transport. Szybko i wygodnie dla klienta.

Re: Skup metali

: 11 sie 2020, 10:28
autor: cero
Jak szukacie dobrego skupu złomu w swojej okolicy, to bardzo serdecznie polecam złomowisko VHZ Polska w Gubinie https://www.skupzlomu-gubin.pl/oferta.html. Oni skupują złom stalowy i żeliwny, a także metale nieżelazne, takie jak miedź, mosiądz czy aluminium w każdej ilości. A maja przy tym najlepsze ceny w całym województwie lubuskim. Bardzo chętnie korzystamy z ich oferty, są zdecydowanie uczciwi, polecam.

yky 5x10 obciążalność prądowa

Re: Skup metali

: 07 wrz 2020, 16:59
autor: waina
My nasze odpady metalowe, tzw. złom oddajemy do skupu R.R.Metall w Środzie Wielkopolskiej https://www.rrmetall.com.pl/oferta/zlom. To jest bardzo rzetelna firma, posiadają korzystna ofertę cenową. Oni nie tylko prowadzą skup i sprzedaż złomu w zakresie metali kolorowych: miedzi, aluminium, mosiądzu, brązu, chromoniklu, ołowiu, cynku i znali oraz metali żelaznych, ale także zajmują sie ich przerobieniem, mają kompleksową ofertę, polecam.

Re: Skup metali

: 10 wrz 2020, 12:57
autor: brukselka
Dziś bardzo wiele osób szuka odpowiedniego skupu złomu, bo jednak okazuje się, że ceny drastycznie spadły i nie bardzo jest to dla innych zrozumiałe, ale też i do zaakceptowania. Dlatego ja się chętnie podzielę informacją, że w tym skupie http://kamm.pl/ jeszcze płacą dobrze i można z nimi naprawdę niezły biznes zrobić. Mówię to szczerze.

Re: Skup metali

: 14 paź 2020, 22:59
autor: vxssł
Na Waszym miejscu oddałbym złom na skup. Pytanie, czy wiesz do kogo się zgłosić w tej sprawie. Ja odezwałem się do specjalistów z https://www.rpscraper.pl/. Bez najmniejszego kłopotu zgarnęli od nas wspomniane metale a nam wpadło nieco grosza!

Re: Skup metali

: 17 gru 2020, 10:05
autor: hyuk
Nasza firma cały niepotrzebny złom, czyli odpady z metali kolorowych, itp. oddaje do Skupu Złomu i Metali Kolorowych Andrzej Burczy w Gliwicach http://skupzlomugliwice.pl/oferta. To rzetelny skup surowców wtórnych, nie tylko złomu, ale także akumulatorów i makulatury, przyjmują każde ilości, a do tego mają korzystne ceny. U nich dokonujemy również recyklingu makulatury, co uważam, że jest świetnym, ekologicznym, pomysłem, polecam,

Re: Skup metali

: 28 sty 2021, 12:35
autor: róbrywerm
Warto rozejrzeć się za jak najlepszym skupem metali z usług, którego będziemy korzystać. Jeżeli mieszkacie na terenie Szczecina to polecam wam zgłosić się do https://skup-kabli.szczecin.pl/ Oni płacą całkiem niezłe pieniądze za metalowe odpadki.

Re: Skup metali

: 31 sty 2021, 17:32
autor: aśka09
Jak tylko macie możliwość wykorzystać dzisiaj nowoczesne rozwiązania pod kątem obróbki, to zdecydowanie powinniście pójść w tym kierunku. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://www.metaltech.pl/ i pomyśleli o skorzystaniu z tej oferty. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami, jakie może Wam to przynieść.

Re: Skup metali

: 11 lut 2021, 8:43
autor: małwa
Skup metali często jednocześnie zajmuje się ich obrabianiem, a na pewno oferują cięcie laserem https://strefa.biz/biznes/ciecie-lasere ... -krakowie/ , które jest jednym z podstawowych sposobów na ich obróbkę. Wiadomo przecież, że takie właśnie metalowe elementy można rozpuścić, albo inaczej wykorzystać. Moim zdaniem to dobry recykling.

Re: Skup metali

: 03 mar 2021, 10:34
autor: Łukasz96
Osobiście chciałbym Wam polecic szafki szkolne metalowe, gdzie znajdziecie ofertę firmy ABES. Jest to sklep interentowy, w którym znajdziecie wiele róznorodnych mebli wykonanych z metalu. Co sądzicie o ich ofercie? Czy ktoś z Was robił u nich zakupy?

Re: Skup metali

: 22 mar 2021, 20:28
autor: Manniał
Przerabianiem odpadów, także z metalu trudzą się http://www.hermex.pl/3-uslugi-przerobu-odpadow . Może do nich sie odezwij? Po ostatnich rozbiórkach budynku zostało nam ich bardzo dużo, także dobrze było zlecić te zadanie specjalistom. Jestem zachwycony realizacją i fachowością tego zadania, sprostało moim wymogom.

Re: Skup metali

: 27 mar 2021, 16:10
autor: Złomowanie
Na nas mogą państwo zawsze liczyć. Działamy na rynku od wielu lat i pomogliśmy wielu osobom pozbyć się niechcianego samochodu. Nasza oferta obejmuje ceny skup samochodów w każdym stanie i ze wszystkich możliwych roczników. Ponieważ działamy na rynku od wielu lat to jesteśmy pewnym i zdecydowanym klientem. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i liczne kontakty aby zaoferować państwu najlepsze warunki skupu wszystkich złomowanie samochodów.

http://autozlom-auto-skup-aut.pl
http://autozlomowanie-skup-kasacja.pl
http://autozlom-skup-pojazdow.pl
http://autozlom-szrot-skupaut.pl
http://skup-kasacja-autozlom.pl
http://auto-zlomowanie-kasacja-samochodow.pl
http://autozlom-skup-aut.pl
http://kasacja-samochodow-auto-zlom.pl
http://skup-aut-zlomowanie-pojazdow.pl
http://skup-samochodow-auto-zlom.pl
http://zlomowanie-aut-24-7.pl
http://auto-skup-auto-zlom.pl
http://autoskup-zlomowanie-24.pl
Nie musisz się martwić że nie dojedziemy do Twojej miejscowości ! Nasz skup działa wszędzie tam gdzie jest to potrzebne. Dlatego właśnie jesteśmy liderem skupu jak i złomowanie samochodów w całym regionie. złom Postaw wiec na sprawdzoną ofertę i przestań męczyć się z wybrednymi klientami.

Re: Skup metali

: 31 mar 2021, 21:10
autor: Bonfryć
Dobrym i uczciwym skupem złomu jest http://www.klanskup.pl/. Mają dobre zaplecze techniczne, więc spokojnie można oddać każdą ilość złomu i nie będzie problemu np. z rozliczeniem. Bardzo mi się takie uczciwe podejście podoba. Współpacuję z nimi gdzieś od roku, jest OK

Re: Skup metali

: 08 lip 2021, 8:52
autor: złomirej
Do dobrego skupu złomu to aż chce się iść. Naturalnie większość osób patrzy na ceny, ale znam takich co od lat chodzą do jednego skupu bo po prostu mają najbliżej, lubią właściciela itd. Ja sporadycznie oddaje coś na złom, najczęściej jest to złom motoryzacyjny i dla mnie kluczowa jest cena.

Re: Skup metali

: 21 gru 2021, 14:37
autor: pórtak
Oddanie większości metali na recykling to faktycznie rozsądny pomysł. Najważniejsze jednak to wiedzieć, komu zlecić te zadanie. Na moej zlecenie podjęli się tego Recykling-Karat recykling-karat.pl w sposob całkowicie sprawny i fachowy. Jakość usług na tym pułapie całkowicie sprostała moim wymaganiom, także sprawdź co mają w zanadrzu. Idealny wybór za atrakcyjne pieniądze. Także i ja polecam skupić się na tym, bo faktycznie jest na czym. Doskonały wybór za jeszcze lepsze pieniądze.