Strona 1 z 1

Wycieraczka na zewnątrz budynku

: 04 cze 2019, 10:18
autor: dron
Potrzebuję wycieraczki, zewnętrznej- która będzie odporna na zewnętrzne czynniki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz, promieniowanie słoneczne itd. Możecie polecić coś z tego zakresu?

Re: Wycieraczka na zewnątrz budynku

: 04 cze 2019, 13:33
autor: p45
Zwykle na zewnątrz budynku stosuje się wycieraczki gumowe lub aluminiowe (na profilach aluminiowych). Te ostatnie mają trochę inną konstrukcję, dobrze nadają się do pomieszczeń przejściowych jakimi są wiatrołapy.
Proponuje sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.techem-wycieraczki.com.pl/ - witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji, specyfikacji, charakterystyki z tego zakresu.

Re: Wycieraczka na zewnątrz budynku

: 22 cze 2020, 6:11
autor: motylek
Jeśli nadal szukasz wycieraczki na zewnątrz budynku polecam zapoznanie się z ofertą tej firmy http://sklep.techemwycieraczki.pl/pl/c/ ... owienie/26 Bez problemu możesz zamówić tam gotowe wycieraczki lub na zamówienie. Oferta jest bardzo rozbudowana. Ja myślę o wymianie wycieraczek w firmie.

Re: Wycieraczka na zewnątrz budynku

: 19 sie 2020, 11:24
autor: dekorator
Jest bardzo dużo różnych wycieraczek ale niestety nie każda z nich będzie spełniała swoje zadanie do końca. Jak dla mnie na pewno świetnie sprawdzają się wycieraczki systemowe od https://www.alumatex.pl/ i muszę przyznać, że odkąd zacząłem je stosować to faktycznie w moich wnętrzach jest o wiele czyściej.

Re: Wycieraczka na zewnątrz budynku

: 07 wrz 2020, 10:02
autor: waina
My mamy wycieraczki systemowe, które zrobiła nam na zamówienie firma zajmująca się produkcja wycieraczek - Unimat, wycieraczki można także kupić w ich sklepie internetowym: https://www.wycieraczki.info/sklep/. Oni posiadają całkowicie kompleksowa ofertę, szeroką gamę produktów w bardzo dobrych cenach. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, są rzetelni, a same wycieraczki sprawdzają nam się znakomicie, polecam.

Re: Wycieraczka na zewnątrz budynku

: 30 wrz 2020, 16:46
autor: yuba
U nas też są takie https://www.clean-eco.pl/ wycieraczki systemowe. Nazywane są również wycieraczkami obiektowymi, a zawdzięczają swoją skuteczność zastosowaniu trwałych i skutecznych materiałów. W zależności od modelu zastosowano wkładki gumowe, nylonowe lub szczotkowe, które bardzo dobrze usuwają pozostałości gleby i inne zanieczyszczenia

Re: Wycieraczka na zewnątrz budynku

: 26 cze 2021, 9:35
autor: dekorator
Kiedy już decydujemy się na zewnętrzną wycieraczkę to ja jestem zdania, że przede wszystkim powinniśmy postawić na jakość oraz skuteczność. W takiej sytuacji ja polecam każdemu wycieraczki systemowe z firmy https://www.alumatex.pl/ gdyż spełniają one wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Re: Wycieraczka na zewnątrz budynku

: 22 lip 2021, 19:30
autor: Kłek
Ja też szukałem solidnej zewnętrznej wycieraczki przed budynek biurowy i podobnie jak ktoś już wspominał skorzystałem z usług firmy Unimat. Zamówiłem tego typu wycieraczkę https://wycieraczki.info/wycieraczki-al ... zewnetrzne Sprawdza się rewelacyjnie, a przy tym kosztowała niedużo. Dużym atutem jest spory wybór, więc z pewnością znajdziecie u nich coś odpowiedniego dla siebie.