Strona 1 z 1

płytki imitujące drewno

: 07 sty 2022, 0:43
autor: Żaneta-85
Kochani, doradźcie mi, łatwiej urządzić mieszkanie w stylu rustykalnym czy boho? Oba są trochę podobne, a jednak ja widzę różnicę. Nie wiem tylko który będzie łatwiejszy do osiągnięcia ze skromnym budżetem. I takie pytanie, czy do któregoś z tych stylów będą pasowały płytki imitujące drewno? Ma ktoś takie z Was u siebie w domu? Naprawdę imitują drewno czy tylko to się tak nazywa?

Re: płytki imitujące drewno

: 20 paź 2022, 12:05
autor: aparici
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą hiszpańskich płytek Aparici w atrakcyjnych cenach.
W ofercie również kolekcje imitujące drewno charakteryzujące się tym, że każda płytka jest niepowtarzalna.

Aparici to czołowy hiszpański producent kafli ceramicznych i gresów podłogowych. Nowe kolekcje są zawsze dużym wydarzeniem dla branży, gdyż Aparici wyznacza trendy, inicjuje mody, tworzy nowe style. Fabryka stosuje najnowsze technologie, m.in. sitodruku (sterowana cyfrowo linia do sitodruku natryskowego). Dzięki temu każda płytka jest inna, a efekt finalny ułożonej powierzchni jest bardziej naturalny.
Siedziba firmy znajduje się w Alcora w Hiszpanii, gdzie produkcja płytek (azulejos) jest silnie związana z tradycją i tamtejszą kulturą. Początki firmy sięgają 1961 r. Dziś Aparici jest liderem w sektorze pod względem sprzedaży, jakości produktu oraz oryginalnego designu. Producent stosuje technologię podwójnego wypału: najpierw wypala się gliniany czerep, a następnie szkliwo. Drugi wypał odbywa się w niższej temperaturze co sprawia, że kolory potrafią być niezwykle intensywne, a szkliwo ma unikalny połysk. Jako że proces wypału jest niezwykle dokładnie kontrolowany, producent gwarantuje powtarzalność odcieni z dostawy na dostawę.

Aparici Polska / Dolna 41 Warszawa

święty charbel cuda