Strona 1 z 1

meble - gdzie kupić?

: 03 sty 2022, 10:24
autor: Donald-83
Cześć! Gdzie najprędzej kupilibyście meble? Do mnie chyba najbardziej przemawia producent mebli drewnianych bo właśnie takie wyposażenie wydaje się najtrwalsze. Wolę zresztą zapłacić trochę więcej, ale nie musieć się martwić o to, że meble będą mi się szybko niszczyć, rysować i tak dalej. Zresztą miałem już do czynienia z produktami z popularnych salonów i zdecydowanie nie byłem zadowolony, a wy?

Re: meble - gdzie kupić?

: 16 sty 2022, 18:53
autor: Maryśka
Teraz czasy mamy takie, że niechętnie chodzę po sklepach. Większość rzeczy w tym nawet i zakupy spożywcze zamawiam online, dlatego i meble ostatnio zamawiałam internetowo z Ikei. Kupiłam sofę, stół i krzesła. Byłam pozytywnie zaskoczona szybką realizacją. I wreszcie też udało się znaleźć wykonawcę od składania ich mebli. W Warszawie na ul. broniewskiego polecam dryndnąć do Pana Tomka - Montier mebli zajmuje się profesjonalnym montażem mebli z Ikei do każdego pomieszczenia

Re: meble - gdzie kupić?

: 28 sty 2023, 14:05
autor: kaja8393
Macie w planach kupno stołu? Chcecie dobrać sobie najkorzystniejsze rozwiązanie i dobrą jakość? W takim razie zerknijcie na stronę https://venotto.pl/katalog-mebli/stoly/ . Myślę, że uda się Wam dobrać najlepszej jakości stoły. Będziecie z oferty zadowoleni!