Strona 1 z 1

Kupno domu pod Warszawą

: 04 lis 2021, 5:45
autor: Jolanta_93
Podjęliśmy z mężem decyzję o tym, że chcemy wyprowadzić się za miasto, jeśli się uda - sprzedać nasze mieszkanie i kupić dom. Planujemy powiększyć rodzinę, więc dom z ogródkiem na pewno jest lepszą opcją. Przeglądamy oferty gotowych domów i spodobało mi się Osiedle Dynastia, które buduje się niedaleko stolicy. Co myślicie o kupnie gotowego domu? Zerknijcie sobie na ich stronę, piękne, nowoczesne domy nie ukrywam, że okolica też skradła moje serce.

Re: Kupno domu pod Warszawą

: 28 lis 2021, 1:53
autor: meleczko
Tak, dom to doskonała sprawa, my także zdecydowaliśmy się na niego, bo chcieliśmy większego metrażu i własnego ogródka, żonie marzyła się uprawa kwiatów, ziół i warzyw a dzieciakom własne pokoje. Dom kupiliśmy, nie budowaliśmy, bo tak jest zdecydowanie taniej i nie ma się nerwów związanych z budową, także od początku chcieliśmy sobie tego oszczędzić. Jeśli chodzi o domy na sprzedaż w okolicy Piaseczna to fajne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w pięknej, zielonej, cichej okolicy w Głoskowie oferuje BG Development, my tam właśnie kupiliśmy dom. Sprawdźcie ich sobie, warto.

Re: Kupno domu pod Warszawą

: 20 lip 2023, 19:39
autor: lanza
Ktoś z was wybierał pomiędzy zakupem mieszkania a domem? Co wybraliście i dlaczego? Podpowiedzcie, które rozwiązanie ma więcej zalet. :) :) :) :) :) :)

Re: Kupno domu pod Warszawą

: 20 lip 2023, 19:45
autor: yuba
Na dom mnie raczej nie stać ale uważam że nowe mieszkania najlepiej kupować bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, wtedy można to zrobić jeszcze na etapie budowy. Widziałam na wizualizacjach osiedle Zakątek Harmonia na Białołęce i biorę je pod uwagę jeśli chodzi o zakup