Strona 1 z 1

Czym udekorować ogród?

: 04 lis 2021, 3:35
autor: gracjan_88
Macie jakieś ciekawe i nietuzinkowe pomysły na ozdoby ogrodowe? Dla mnie na przykład bardzo ciekawie prezentują się rzeźby do ogrodu, a w szczególności te wykonane z kamienia. Nie sądzicie, że prezentują się bardzo elegancko, a nawet wystawnie?

Re: Czym udekorować ogród?

: 22 lis 2021, 12:40
autor: łódka333
O to już się nie martw! Z własnego doświadczenia wiem, iż najrozsądniej powierzyć te zadanie do specjalistow od ogrodu. To właśnie oni odpowiadali za pełną i profesjonalną aranżację ogrodu, a dokładnie tego było mi trzeba w tym wypadku. Ogród prezentuje się równie atrakcyjnie, co wnętrze naszego domu, także stworzyliśmy swego rodzaju balans. Być może i Ciebie zainteresuje tego typu opcja! W cieplejsze dni jednak miło spędzać czas w otoczeniu pięknego i zadbanego ogrodu.

Re: Czym udekorować ogród?

: 11 sty 2022, 21:28
autor: eska
Już sama zieleń, a najbardziej kwiaty są piękną i niepowtarzalną dekoracją ogrodu. Gatunków i odmian jest tyle, że trudno nawet wszystkie znać. Ja w swoim ogrodzie dokładam co roku coś nowego jeśli chodzi o rośliny. Funkcję ozdobną mogą również pełnić różne elementy przydatne w aranżacji ogrodu. Można na przykład porobić sobie obrzeża, rabaty, do tego palisady łupane mogielica albo stone idealnie się nadają z firmy Joniec. Tym bardziej, że są w różnych rozmiarach. Idealnie też przestrzeń porządkują.