Strona 1 z 1

Deska elewacyjna

: 28 maja 2019, 14:27
autor: mart22
Korzystanie z tego typu rozwiązań aby nieco urozmaicić wygląd swojego domu czy ogrodzenia? Jest to naprawdę ciekawy i niezbyt kosztowny sposób na to, aby dana np. ściana wyglądała bardziej imponująco! Polecam zajrzeć na https://allegro.pl/oferta/deska-elewacy ... jSuJm6V0FQ gdzie znajdziecie najtańsze, ale i w bardzo dobrej jakości deski elewacyjne imitujące drewno!

Re: Deska elewacyjna

: 31 maja 2019, 15:06
autor: Walkowa
Do wykonania takiej elewacji budynku bardzo często potrzebne jest jakieś rusztowanie. Oczywiście rusztowanie elewacyjne powinno być solidne i stabilne, aby zapewniać bezpieczeństwo. Zostawiam Wam link do oferty firmy Delta-Bud, która jest jednym z największych producentów takich rusztowań w Polsce. Działa na rynku od wielu już lat, więc doświadczenia również jej nie brakuje :)

Re: Deska elewacyjna

: 06 cze 2019, 11:59
autor: suirad
Kompletnie nie jest to mój obszar zainteresowań. Muszę poczytać sobie na ten temat.

Re: Deska elewacyjna

: 10 lip 2019, 10:57
autor: gajga
Na elewację to szybciej bym wzięła płytki elewacyjne Joniec, to masz beton ale taką ma strukturę, że wygląda jak kamień, do tego producent gwarantuje ich trwałość bez konieczności malowania czy odnawiania. Są w odcieniach brązu, szarości i czarnego. Dość łatwo się to kładzie.

mataro blue auto

Re: Deska elewacyjna

: 19 sie 2019, 14:01
autor: trytek
Rusztowanie to podstawowy sprzęt jeśli chodzi o jakiekolwiek prace na wysokościach. Ma nie tylko ułatwiać pracę ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo. Bardzo dobre jakościowo produkty znajdziecie w firmie DGBUD. Oferta jest bardzo rozbudowana, są np tego typu rusztowania plettak https://www.dgbud.pl/pl/dlugosc-pola-30 ... niany.html. Stabilne, porządnie wykonane a do tego w dobrej cenie. Firma działa na rynku już kilka lat, mają duże doświadczenie i cechuje ich indywidualne podejście do każdego klienta.

Re: Deska elewacyjna

: 22 sie 2019, 21:51
autor: gabi22
Skoro zastanawiacie się nad wykonanie elewacji swojego domu to warto potem pomyśleć również o rusztowaniu., które z pewnością wam się przyda. Na stronie https://delta-bud.eu możecie zapoznać w tym kierunku z atrakcyjną ofertą.

Re: Deska elewacyjna

: 15 paź 2019, 18:28
autor: zaljarek
Mając własne rusztowanie do domowego użytku, faktycznie łatwiej wykonać niektóre prace remontowe samodzielnie. Wygodne i wytrzymałe są rusztowania aluminiowe. Dzięki lekkiej konstrukcji można je z łatwością przenosić i samodzielnie montować w wybranym miejscu. W większości modeli rusztowań z oferty https://www.dramix.pl/oferta/rusztowania-krause istnieje opcja wyboru wysokości, wielkości obszaru roboczego, występowania oraz średnicy kółek czy podpory, dzięki czemu łatwo dopasować model do swoich potrzeb.

Re: Deska elewacyjna

: 26 lis 2019, 17:48
autor: Iga
Fajny pomysł, z mężem sami ostatnio odnawialiśmy zarówno dach jak i właśnie elewacje i zdecydowaliśmy się właśnie na deskę elewacyjną, no i muszę przyznać, wygląda to świetnie. Przy takich remontach trzeba pamiętać o dobrym, stabilny rusztowaniu - to podstawa. My zdecydowaliśmy się też na windę dekarską i naprawdę ułatwia to pracę i co najważniejsze praca jest bezpieczniejsza. Mogę polecić https://www.dgbud.pl/pl/51-windy-dekarskie, naprawdę solidny sprzęt.

Re: Deska elewacyjna

: 12 gru 2019, 7:44
autor: lawenda
Moim zdaniem wynajem rusztowań wychodzi najkorzystniej. Zwłaszcza kiedy mamy namiar na porządną firmę, gdzie warunki najmu są jasne i klarowne. Jak potrzebuję takowego rusztowania to korzystam z pomocy firmy robtomspzoo i tyle. Konkurencyjni cenowo, a i nie ma problemu aby dogadać się co do terminu.

Re: Deska elewacyjna

: 17 cze 2020, 18:51
autor: Kerbal
trytek pisze: ↑19 sie 2019, 14:01 Rusztowanie to podstawowy sprzęt jeśli chodzi o jakiekolwiek prace na wysokościach. Ma nie tylko ułatwiać pracę ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo.
Moim zdaniem, także podnośniki nożycowe doskonale nadają się do takiego zastosowania. My w przypadku konieczności prac na wysokościach zawsze wypożyczamy je od firmy Anitex https://www.anitex-dg.pl/oferta/wynajem-podnosnikow . Mają naprawdę solidny sprzęt, którego wypożyczenie odbywa się na jasnych i przystępnych warunkach.