Strona 1 z 1

Kuchnia na wymiar

: 30 paź 2021, 12:27
autor: Tomasz
Heyay!
Powiedzcie mi, bo w końcu przyszedł czas remontu u nas w domu, a konkretniej raczej wymiana kuchni. Czy kuchnia na wymiar jest sporo droższa od kuchni np z ikei? Czy z jakiegoś sklepu meblowego? Jak to wygląda cenowo? Orientował się może ktoś z Was?
Za kuchnią na wymiar przemawia do mnie wykorzystanie co do centymetra każdego miejsca w tym pomieszczeniu, co jest naprawdę bezcenne w naszym przypadku (mała kuchnia 7m2).

Re: Kuchnia na wymiar

: 31 paź 2021, 13:43
autor: Malva
No ja robiłam kuchnię na wymiar w moim domu rok temu - koszt to około 25k No ale kuchnię mam dużą - 12m2 i do tego szafki cargo z magic cornerami - a to zrobiło różnicę. Fakt jest taki, że kuchnie na wymiar mogą być porównywalne cenowo w stosunku do zwykłych mebli. Tylko trzeba dobrze poszukać wśród wielu ofert stolarzy. Ale jest tak jak pisałeś - dzięki temu, że jest to kuchnia na wymiar, to można wykorzystać każdy centymetr miejsca - fajnie i ciekawie zabudować.

Re: Kuchnia na wymiar

: 01 lis 2021, 17:08
autor: Truda
Ja jestem zdania, że remont kuchni robi się raz na ile? Na 10-15 lat spokojnie, prawda? Ok, zaoszczędzimy załóżmy te 5 tysięcy złotych decydując się na meble z marketu, w stosunku do mebli na wymiar. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż tą kwotę podzielimy przez te załóżmy 10 lat - to ile nam wyjdzie drożej? 50 złotych miesięcznie? Za kuchnię na wymiar? Kuchnie marzeń? No bez przesady! To nie jest coś, co się robi co roku - ale tak jak mówię - raz na kilkanaście lat. Ja zrobiłam 2 lata temu kuchnię na wymiar i nie żałuję.