Strona 1 z 1

Łazienka - porady i wskazówki

: 08 paź 2021, 8:20
autor: EmilkaDeś
Hej ;)
Szukam konkretnych podpowiedzi w zakresie wyposażenia łazienkowego przede wszystkim dokładnie chodzi mi tutaj o nowe płytki, kabinę i płytki. W jakich sklepach szukać rozwiązań dobrej jakości marki, rozsądne ceny i wsparcie obsługi. Mam nadzieję, że z Waszych doświadczeń uda mi się uniknąć zbędnych problemów i przepłacania.

Re: Łazienka - porady i wskazówki

: 10 paź 2021, 20:58
autor: Wór
Widzieliście już płytki wielkoformatowe z oferty https://www.tiles.com.pl/pl/c/PLYTKI-WIELKOFORMATOWE/25 ? Doskonale nadają się do aranżacji salonu, kuchni, jadalni, łazienki czy gabinetu. Płytki wielkoformatowe na ścianę lub podłogę są wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Dlatego z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Re: Łazienka - porady i wskazówki

: 11 paź 2021, 9:02
autor: Pauleśka
Zabierając się za wybór wyposażenia łazienkowego zdecydowanie warto mieć pomysł jak to można ciekawie zrobić, aby wyszło pięknie i jednocześnie w nowoczesny sposób łącząc funkcjonalność. Dlatego jeśli jeszcze na nic ciekawego nie trafiliście w tym zakresie to tutaj ze swojej strony polecam https://www.lazienkaplus.pl/ bo u nich kompletowaliśmy wyposażenie. Wszystko tak jak być powinno, na czas i co również ważne z terminowymi dostawami ;)

Re: Łazienka - porady i wskazówki

: 12 paź 2021, 10:13
autor: KacperEś
Każdego zależy, aby jego łazienka była jak najładniejsza, dlatego właśnie polecam zwrócić uwagę na ofertę wyjatkowych płytek ceramicznych, które znajdziecie w ofercie LazienkaPlus i znalezione dla nas płytki do łazienki w wersji drewnianej (Cersanit Woodland), a co do wanny wygrała Oltens Langfoss prostokątna akrylowa. Dostawy bez kłopotów!

Re: Łazienka - porady i wskazówki

: 12 paź 2021, 10:15
autor: EmilkaDyś
KacperEś pisze: ↑12 paź 2021, 10:13 Każdego zależy, aby jego łazienka była jak najładniejsza, dlatego właśnie polecam zwrócić uwagę na ofertę wyjatkowych płytek ceramicznych, które znajdziecie w ofercie LazienkaPlus i znalezione dla nas płytki do łazienki w wersji drewnianej (Cersanit Woodland), a co do wanny wygrała Oltens Langfoss prostokątna akrylowa. Dostawy bez kłopotów!
Jeszcze jakieś podpowiedzi się nam tutaj pojawią? Wtedy dopiero zaczynam zabierać się za poszukiwania i sprawdzanie najlepszych ofert :)

Re: Łazienka - porady i wskazówki

: 24 paź 2021, 19:25
autor: kórek
Wybierz jak najładniejszą ceramikę, ponieważ to ona w głównej mierze będzie decydowała o ogólnym odbiorze łazienki. Zamówiona z oferty https://imextop32.com.pl/# idealnie wpasowała się do naszej łazienki, nadając jej eleganckiego stylu i smaku. Polecam skupić się na tym aspekcie, koniecznie! Moim wymogom odpowiada to w pełni.

Re: Łazienka - porady i wskazówki

: 25 paź 2021, 8:22
autor: Monikaś
Ja też uważam, że liczy się jednak funkcjonalność w aranżacji łazienki która musi być w odpowiedni sposób przygotowana dla całej rodzinki. Ja dlatego właśnie zdecydowałam się na zakup dwóch umywalek Oltens Vernal z blatem grafit mat/dąb. Udało się złapać na mega przecenie, więc praktycznie kupiliśmy dwie w cenie jednej. Obsługa i sama realizacja super ;)