Strona 1 z 1

Piękna ceramika

: 05 paź 2021, 15:25
autor: Jaśka
Mam wrażenie, że wiele osób w Polsce nie wie nawet, jaka piękna ceramikę oraz porcelanę oferuja polskie firmy. Jasne, ze dostępność sieciówek jest spora, w sklepach internetowych jednak mozna znaleźć prawdziwe perełki dekoracyjne. Polecam przejrzeć sobie ceramikę bolesławiecką. Która jest chyba bardziej popularna za granicą niż w Polsce. Bardzo unikatowe wzory mają ich talerze ceramiczne. https://andyceramika.pl/talerze

Re: Piękna ceramika

: 11 paź 2021, 9:27
autor: kaśka984
Pamiętajmy również o pięknej ceramice w łazience. Takie płytki nadały sporo smaku i estetyki do naszego wnętrza łazienki, które początkowo wydawało się nudne. Na szczęście ten kłopot mamy już za sobą. Łazienka prezentuje się wprost nieziemsko, także zalecam skupić się na tym aspekcie.

Re: Piękna ceramika

: 12 paź 2021, 11:40
autor: Saturn
Ja znalazłem bardzo ładną ceramikę i serwisy na stronie https://ceramikatulowice.pl/. Zdecydowałem się na zakup i była to bardzo dobra decyzja. Polecam jeśli szukacie czegoś sprawdzonego, wysokiej jakości i o wyglądzie, który robi wrażenie. Ceramika tego typu idealnie nadaje się również na prezent.