Podróż przedślubna

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Zonia

Podróż przedślubna

Post autor: Zonia »

Wiem, że tradycyjnie wyjeżdża się na urlop, odpoczynek po ślubie i weselu, podróże poślubne to jest normalna sprawa, ale my zastanawiamy się, czy nie wybrać się też na kilka dni nad morze przed ślubem, żeby się odstresować. Może polecicie mi jakieś niedrogie noclegi nad morzem? Planujemy kilka dni jeszcze teraz, jesienią.
serka9943

Re: Podróż przedślubna

Post autor: serka9943 »

Sprawdzajcie takie propozycje na wakacje, jak czarter jachtów. Ja po prostu jestem zaskoczona, że tak świetnie można spędzić wakacje. Dla mnie to coś nowego i nieoczywistego. A jeśli nie chcecie spędzać wakacji w Polsce, to na czarter można zdecydować się za granicą, np. tutaj https://www.sailor.pl/ .
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: Podróż przedślubna

Post autor: yuba »

Tak, to może być fajna alternatywa dla standardowych wakacji ale podpowiem też że wynajem idealnego samochodu i wyjazd we dwoje w jakieś fajne, kameralne miejsce idealne dla par też wydaje się świetnym pomysłem. W każdym razie ja bym tak zrobiła :)
sebulkaa

Re: Podróż przedślubna

Post autor: sebulkaa »

Jestem zdania, że u każdego można coś po prostu sprawdzić, ale jak już nie wiemy, gdzie jechać , to mamy biuro podróży. A jeśli nie mamy biura, to zawsze tacy https://asiandivers.pl/ przewodnicy czekają na nasze zainteesowanie. Odpowiednio pomoga i będą nas wspierać. Mi się to naprawdę klaruje, a Wam?
zieloo

Re: Podróż przedślubna

Post autor: zieloo »

Lubicie aktywnie spędzać czas? To może czas na paradę? Winobranie 2023 – atrakcje na Dni Zielonej Góry to jedna z atrakcji, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. Moim zdaniem to coś świetnego i będziecie zadowoleni z tego, co się tam dzieje. Byłam w zeszłym roku i polecam się tam ogólnie zająć tym wszystkim. Co wy na to ?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Podróż przedślubna

Post autor: Kaja »

Każdy powód do wyjazdu jest dobry, a czy będzie to przed, czy po ślubie, jak dla mnie nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Sama nie miałam podróży ani przed, ani ślubnej i też było ok.
ODPOWIEDZ