Strona 1 z 1

Namiot magazynowy

: 27 maja 2019, 13:54
autor: LadyD
Mam niewielką firmę , która sprzedaje kwiaty i różne rośliny. Na początek przyda mi się na to taki namiot magazynowy. Zastanawiam się tylko jaki namiot wybrac i jaka plandeka do tego będzie najbardziej odpowiednia. Szukałam juz tutaj https://pronamiot.pl/index.php/5-rzeczy ... -plandeki/ trochę informacji na temat tego na co najlepiej zwracać uwagę przy takim zakupie. Jestem troche bardziej rozeznana, ale wolałabym też poznać wasze zdazanie na ten temat.

Re: Namiot magazynowy

: 12 gru 2020, 16:17
autor: Walkowa
Jeśli byłyby Wam potrzebne na Waszym magazynie regały półkowe dlamagazynu.pl oferuje takie regały naprawdę wysokiej jakości. Polecam więc w wolnej chwili zapoznać się z ofertą tej firmy :)

Re: Namiot magazynowy

: 21 lut 2021, 20:16
autor: tomek2
LadyD pisze: ↑27 maja 2019, 13:54 Mam niewielką firmę , która sprzedaje kwiaty i różne rośliny. Na początek przyda mi się na to taki namiot magazynowy. Zastanawiam się tylko jaki namiot wybrac i jaka plandeka do tego będzie najbardziej odpowiednia. S trochę informacji na temat tego na co najlepiej zwracać uwagę przy takim zakupie. Jestem troche bardziej rozeznana, ale wolałabym też poznać wasze zdazanie na ten temat.
Na kwiaty wystarczą zwykłe regały pułkowe i i to o niedużym udźwigu na półkę. Jeśli szukasz, to są takie na stronie https://amrack.pl