Strona 1 z 1

Bateria stojąca i zlew do kuchni

: 16 wrz 2021, 22:38
autor: Bryś
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi gdzie szukać ładnych i nowoczesnych baterii stojących oraz zlewów do kuchni w wersji granitowej. Mam nadzieję, że jakieś propozycje z Waszej strony się pojawią i koniecznie dajcie znać na co się sami zdecydowaliście w swoim wnętrzu!

Re: Bateria stojąca i zlew do kuchni

: 20 wrz 2021, 19:14
autor: Mikoś
No to tutaj myślę, że mogę jak najbardziej do sprawdzenia polecić Wam sklep https://www.lazienkaplus.pl/pl/zlewozmy ... ,23,327,c/ bo mają sporo fajnych propozycji, jeżeli chodzi o baterie i zlewy do kuchni w nowoczesnym wydaniu. My akurat braliśmy u nich zestaw Laveo Barbados granitowy z baterią Elza chrom/czarna :)

Re: Bateria stojąca i zlew do kuchni

: 20 wrz 2021, 19:17
autor: Weroniczkaś
Też myślę, że lepiej sobie na spokojnie sprawdzić różne opcje jeśli chodzi o baterie, czy również zlewozmywaki granitowe które jednak posłużą Wam dłuższy czas i tak szybko nie ulegną zniszczeniu. My jako, że mamy zmywarkę to wybraliśmy wersję jednokomorową z ociekaczek. No i w LazienkaPlus ceny są naprawdę niezłe, do tego sporo promocji.

Re: Bateria stojąca i zlew do kuchni

: 20 wrz 2021, 19:23
autor: Bryś
Weroniczkaś pisze: ↑20 wrz 2021, 19:17 Też myślę, że lepiej sobie na spokojnie sprawdzić różne opcje jeśli chodzi o baterie, czy również zlewozmywaki granitowe które jednak posłużą Wam dłuższy czas i tak szybko nie ulegną zniszczeniu. My jako, że mamy zmywarkę to wybraliśmy wersję jednokomorową z ociekaczek. No i w LazienkaPlus ceny są naprawdę niezłe, do tego sporo promocji.
O proszę super, to na pewno sprawdzę co tam ciekawego mają :)

Re: Bateria stojąca i zlew do kuchni

: 24 wrz 2021, 7:14
autor: Pateśka
W mojej opinii jeżeli szukacie dobrej jakości zlewów i jednocześnie nowoczesnych baterii stojących to tutaj bardzo fajnie wypada właśnie sklep online https://www.lazienkaplus.pl/pl/baterie- ... ,23,316,c/ w którym świetnych propozycji nie brakuje, jak na przykład Oltens Duf z wyciąganą wylewką i do tego na naprawdę fajnej przecenie. Ogólnie łączy styl i funkcjonalność więc dokładnie to czego szukaliśmy. Pozdrawiam ;)

Re: Bateria stojąca i zlew do kuchni

: 14 paź 2021, 13:49
autor: kamilaurbanska
Ja jestem zdania, że najpierw powinno się wybierać sprzęt, a później dopiero szukać najbardziej atrakcyjnej ceny. Zazwyczaj robię tak że sprawdzam jakieś papierowe katalogi i jakiś blog, np ten http://www.google.cv/url?q=http://agdchrosciel.pl/ i jak mam wybrany konkretny model, to sprawdzam w jakieś porównywarce cen.

Re: Bateria stojąca i zlew do kuchni

: 21 paź 2021, 8:36
autor: Sotbe - zł
W takim razie jeżeli szukacie naprawdę wyjątkowych propozycji w zakresie wyboru ładnego i dobrze wykonanego wyposażenia łazienkowego to serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli liczyć na dobre ceny, szeroki wybór i jednocześnie różnorodność propozycji w fajnych cenach. Mamy nadzieję, że sprostamy wszystkim Waszym wymaganiom. Nie zapominając również o bardzo dobrych warunkach gwarancyjnych sięgających 5 lat!