Strona 1 z 1

Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 06 wrz 2021, 18:52
autor: Haleśka
Rozglądam się za ciekawymi propozycjami w zakresie dekoracji okiennych, a przede wszystkim żaluzji drewnianych. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w temacie co do producenta, modelu i stylu? Chętnie poznam Wasze opinie w tym zakresie i mam nadzieję, że to nie koniec informacji!

lozka jedynki dla dzieci

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 07 wrz 2021, 22:02
autor: kapić939
Haleśka pisze: ↑06 wrz 2021, 18:52 Rozglądam się za ciekawymi propozycjami w zakresie dekoracji okiennych, a przede wszystkim żaluzji drewnianych. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w temacie co do producenta, modelu i stylu? Chętnie poznam Wasze opinie w tym zakresie i mam nadzieję, że to nie koniec informacji!
Jakie rolety wybrać?

___
https://goliathome.pl/kwiaty-sztuczne/1 ... _pojedynka

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 08 wrz 2021, 10:17
autor: EmilkaAś
Warto w takim razie również sprawdzić sklep Karnix to miejsce z szerokim wyborem pięknych dekoracji okiennych różnego typu nie ograniczając się również do kolorów, czy wzorów. Osobiście uważam, że naprawdę świetnie wyglądają i co również ważne pod względem cenowym także pozytywnie zaskakują. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak już na coś się zdecydowaliście ;)

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 10 wrz 2021, 17:30
autor: Andzia
Ja też bym chciała kupić jakieś ładne rolety do domu i perę innych elementów wyposażenia. Koleżanka poradziła mi abym zajrzała na portal net-pocket, bo twierdzi, że tam sklepy zwracają nawet do 20% wydatków. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Może znacie tą stronę?

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 13 wrz 2021, 18:07
autor: Juśka
Myślę, że tutaj akurat warto abyście odwiedzili ofertę przygotowaną przez Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html w którym znajdziecie szereg świetnych propozycji jeżeli chodzi o rolety w szerokiej gamie kolorów. Jednocześnie licząc na rzeczowe podejście do klienta i możliwość złapania całkiem niezłych okazji cenowych. Dajcie znać jak tam poszukiwania i oczywiście na co się ostatecznie zdecydowaliście dla swojego wnętrza może ktoś się zainspiruje :)

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 13 wrz 2021, 18:09
autor: Haleśka
Juśka pisze: ↑13 wrz 2021, 18:07 Myślę, że tutaj akurat warto abyście odwiedzili ofertę przygotowaną przez Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html w którym znajdziecie szereg świetnych propozycji jeżeli chodzi o rolety w szerokiej gamie kolorów. Jednocześnie licząc na rzeczowe podejście do klienta i możliwość złapania całkiem niezłych okazji cenowych. Dajcie znać jak tam poszukiwania i oczywiście na co się ostatecznie zdecydowaliście dla swojego wnętrza może ktoś się zainspiruje :)
No to już pierwsze propozycje mam, jeszcze coś się tutaj pojawi? :)

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 15 wrz 2021, 13:49
autor: Obiś
W mojej opinii jeżeli porządne i stylowe dekoracje okienne, jak rolety to zdecydowanie można postawić na Karnix. Przystępne ceny i uczciwe podejście do potrzeb klienta. Brak problemów ze strony obsługi, przystępne ceny oraz łatwość dopasowania ich pod wymiar. Ode mnie duży plus, styl co do nich robi ogromne wrażenie ;)

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 29 wrz 2021, 13:25
autor: czajuś
Jeśli szukasz żaluzji, które będą naprawdę stylowe i solidnie wykonane to ja polecam zajrzeć sobie tutaj - https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html. Ja mam stąd żaluzje w domu, mi one bardzo fajnie pasują do wystroju no i przede wszystkim spełniają swoją funkcję tak jak powinny.

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 28 paź 2021, 20:28
autor: Nishaknąpp
Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 먹튀검증사이트

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 09 lis 2021, 7:24
autor: Bączek
Moim zdaniem najbardziej stylowe są rolety drewniane. One tak pięknie się prezentują na oknie, ja osobiście jestem wielkim fanem takiego ciemnego i lekkiego drewna, wydaje mi się, że mój pokój byłby dzięki temu nieco bardziej męski
https://lestore.pl/sklep/zaluzje-drewniane Dokładnie o tym mówię, spójrzcię na stronę i te drewno bambusowe kolor wenge. Co myślicie o takiej żaluzji?
Ewentualnie, podoba mi się także żaluzja drewniana montowana na oknie w podobnym odcieniu, ale nie wiem czy lepiej na oknie czy na ścianie

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 25 mar 2022, 19:38
autor: Waldeek3
Zawsze zawracajcie też uwagę na jakoś rolet czy żaluzji. To wbrew pozorom nie jest mały wydatek, więc jak kupować to takie, które posłużą długo. Ja lokalnie (jestem z Sosnowca) wszystkie rolety - zarówno te zewnętrzne jak i wewnętrzne zamówiłem w firmie Sobimex. Wybór u nich jest przeogromny. Wszystko w jednym miejscu więc wygodnie. A produkty mają wysokiej jakości, także tutaj ogromny plus. Służą nam już jakiś czas i najmniejszych zastrzeżeń nie mam.