Strona 1 z 1

Taras - żagle , pokrowce,

: 30 sie 2021, 20:16
autor: mart22
W przypadku wytwarzania, produkowania ogrodowych żagli chroniących przed słońcem, pokrowców czy innych materiałów, na którym zależy, aby miały właściwości wodoodporne, to ważne jest dobranie odpowiednich produktów. Przede wszystkim dobrej jakości, gruby materiał wodoodporny. Jednak sam materiał nie zabezpiecza. Kolejnym punktem, o którym zapominają inni producenci, to wodoodporne szwy, które łączą materiał i chronią przed wilgocią. Maszyna do uszczelniania szwów ułatwia pracę w produkcji gotowych produktów. W ten sposób przygotowany przykładowo żagiel ogrodowy w 100% ochroni nas przed deszczem. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_s ... nia-szwow/

Re: Taras - żagle , pokrowce,

: 09 wrz 2021, 12:21
autor: boża1
Moim zdaniem żagiel ogrodowy jest latem bardzo praktycznym rozwiązaniem. Można go ustawiać w zależności od potrzeby danego dnia. Tutaj na przykład znajdziecie nowoczesne żagle ogrodowe SUN: https://ogrodolandia.pl/nowoczesne-zagle-ogrodowe-sun . Polecam się nimi zainteresować.

Re: Taras - żagle , pokrowce,

: 27 wrz 2021, 11:16
autor: Walkowa
Jeśli jesteście właśnie w trakcie aranżacji Waszego tarasu, to na pewno trzeba będzie się również zastsnowić nad tym, co położyć na podłodze na tarasie. Słyszeliście kiedyś o deskach kompozytowych wpc? Takie i inne rozwiązania oferuje firma Fabryka Tarasów, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/. Polecam ;)