Strona 1 z 1

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

: 25 maja 2019, 14:00
autor: poskina
Miasto jest cudowne :)

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

: 27 maja 2019, 19:11
autor: Stalica
Może będzie mi to potrzebne w przyszłości. Chyba się na coś takiego zdecyduję.

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

: 22 sie 2019, 9:58
autor: rosomak
Ja polecam Hotel Mały Rzym. Byłem tam kilka razy i muszę powiedzieć, że cena jest odpowiednia w porównaniu z wysoką jakością hotelu.

______________________________________________________________
Międzyzdroje http://pokoje-goscinne-miedzyzdroje.pl/ noclegi

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

: 22 sie 2019, 17:42
autor: tenzly
Jedno z polskich miast w Polsce, które oczywiście warto zobaczyć:) Ja to jednak staram się jeździć za granicę jeżeli chodzi o wypady wakacyjne. Można też w sumie zaliczyć większe miasto za granicą jeżeli chodzi o wycieczkę weekendową, też lubicie takie wycieczki? Jeżeli tak to na pewno loty do Londynu was zainteresują, ja teraz szukam tanich połączeń do Anglii. Mam tu kilku znajomych ze studiów, których bardzo chciałabym odwiedzić. Mam nadzieje, że Ci załatwią mi jakiś nocleg, to by też się na pewno przydało.

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

: 20 wrz 2019, 14:06
autor: architektura
Polecicie mi gdzieś nocleg blisko wiaty autobusowej? Mam problem z poruszaniem się, a wiem że będę jeździć dużo komunikacją publiczną. Z góry dziękuję! https://www.stojaknarower.pl/pl/193-wiaty-przystankowe :D

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

: 04 mar 2020, 10:06
autor: klamka
Ja powiem tak, jeżeli potrzebujecie pilnie zatrzymać się w jakimś hotelu za Warszawą, to od siebie polecam to miejsce : https://www.afrodytaspa.pl/hotel/blog/m ... ybetanskie Byłam tam kilka razy i nie ukrywam, że za każdym razem byłam zachwycona. Mają fajne atrakcje na terenie obiektu, które zapewne każdemu przypadną do gustu .

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

: 25 mar 2020, 9:23
autor: KonradSkal
Dzień Dobry zancie może jakiś fajny hotel nad morzem z basenem. Za miesiąc będę miał tydzień wolnego i chcę dobrze wypocząć. Wakacje będę rodzinne, ja żona i trójka dzieci. Podsyłajcie miejsce jeżeli znacie coś fajnego.