Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

Post autor: poskina »

Miasto jest cudowne :)
Awatar użytkownika
Stalica
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:51

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

Post autor: Stalica »

Może będzie mi to potrzebne w przyszłości. Chyba się na coś takiego zdecyduję.
Wczesny ranek. Wyruszyć o świcie. Podróżować dookoła, wyprzedzając słońce, ukraść mu cały dzień. Robić tak bez końca i nie starzeć się ani o dzień
Awatar użytkownika
rosomak
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:48

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

Post autor: rosomak »

Ja polecam Hotel Mały Rzym. Byłem tam kilka razy i muszę powiedzieć, że cena jest odpowiednia w porównaniu z wysoką jakością hotelu.





______________________________________________________________
Międzyzdroje http://pokoje-goscinne-miedzyzdroje.pl/ noclegi
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

Post autor: tenzly »

Jedno z polskich miast w Polsce, które oczywiście warto zobaczyć:) Ja to jednak staram się jeździć za granicę jeżeli chodzi o wypady wakacyjne. Można też w sumie zaliczyć większe miasto za granicą jeżeli chodzi o wycieczkę weekendową, też lubicie takie wycieczki? Jeżeli tak to na pewno loty do Londynu was zainteresują, ja teraz szukam tanich połączeń do Anglii. Mam tu kilku znajomych ze studiów, których bardzo chciałabym odwiedzić. Mam nadzieje, że Ci załatwią mi jakiś nocleg, to by też się na pewno przydało.
Awatar użytkownika
architektura
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:58

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

Post autor: architektura »

Polecicie mi gdzieś nocleg blisko wiaty autobusowej? Mam problem z poruszaniem się, a wiem że będę jeździć dużo komunikacją publiczną. Z góry dziękuję! https://www.stojaknarower.pl/pl/193-wiaty-przystankowe :D
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

Post autor: klamka »

Ja powiem tak, jeżeli potrzebujecie pilnie zatrzymać się w jakimś hotelu za Warszawą, to od siebie polecam to miejsce : https://www.afrodytaspa.pl/hotel/blog/m ... ybetanskie Byłam tam kilka razy i nie ukrywam, że za każdym razem byłam zachwycona. Mają fajne atrakcje na terenie obiektu, które zapewne każdemu przypadną do gustu .
Awatar użytkownika
KonradSkal
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:57

Re: Noclegi w Sandomierzu - gdzie?

Post autor: KonradSkal »

Dzień Dobry zancie może jakiś fajny hotel nad morzem z basenem. Za miesiąc będę miał tydzień wolnego i chcę dobrze wypocząć. Wakacje będę rodzinne, ja żona i trójka dzieci. Podsyłajcie miejsce jeżeli znacie coś fajnego.
ODPOWIEDZ