Strona 1 z 1

Panele fotowoltaiczne - co sądzicie?

: 24 sie 2021, 15:37
autor: żaneta90
Pytanie jak w temacie - co sądzicie o panelach fotowoltaicznych? Czy macie takie panele w swoich domach? Niedługo będę budować dom i chciałabym postawić na jak najwięcej nowoczesnych rozwiązań. Wydaje mi się, że tego typu panele bardzo dobrze sprawdzą się w nowoczesnych domach. Różne informacje o panelach znalazłam też na stronie firmy Photonic Group: https://www.photonicgroup.pl/ .

Re: Panele fotowoltaiczne - co sądzicie?

: 31 sie 2021, 11:23
autor: kasiakowa06
żaneta90 pisze: ↑24 sie 2021, 15:37 Pytanie jak w temacie - co sądzicie o panelach fotowoltaicznych? Czy macie takie panele w swoich domach? Niedługo będę budować dom i chciałabym postawić na jak najwięcej nowoczesnych rozwiązań. Wydaje mi się, że tego typu panele bardzo dobrze sprawdzą się w nowoczesnych domach. Różne informacje o panelach znalazłam też na stronie firmy Photonic Group: photonicgroup.pl/ .
Super się sprawdzają! Tylko wybierz firmę, która dobierze odpowiednie panele fotowoltaiczne do Twojego domu i zamontuje je. My wybraliśmy https://eko-woltaika.pl/panele-pv - ekipa także serwisuje nasze panele.
Obrazek

Re: Panele fotowoltaiczne - co sądzicie?

: 06 paź 2021, 5:28
autor: wandula
My dosc dlugo sie zastanawialismy i rozwazalismy za i przeciw i jednak wyszlo, ze wiecej korzysci :) za poleceniem znajomych skorzystalismy z uslug https://passive-instal.pl/ - firma naprawde profesjonalna, uczciwa wycena, indywidualny kontakt, terminowa instalacja, jeszcze nam podpowiedzieli o tym programie Moj prad, ze mozna dostac dofinansowanie