Strona 1 z 1

Wyciskarka czy sokowirówka?

: 07 sie 2021, 9:51
autor: Białka8
Wyciskarka czy sokowirówka?
Noszę się od jakiegoś czasu z zamiarem sprawienia sobie takiego urzadzonka do domu, i czytałam sporo i o zaletach sokowirówek, jak te z https://www.gastrosilesia.pl/sokowirowki,2,4,240,51,737 i samych wyciskarek i powiem szczerze, że nie potrafię się zdecydować.

Co was przekonało żeby wziąć jedno, a nie drugie?

Re: Wyciskarka czy sokowirówka?

: 01 paź 2021, 16:47
autor: olga83
Zdecydowanie wyciskarka. Zwłaszcza jeśli postawisz na model jak ten https://www.gastropuls.pl/wyciskarki-do ... -hcj967-ce - elektryczny. Wygodna w użyciu i czyszczeniu. Solidnie wykonana i stabilna. W kilka chwil przygotujesz pyszny i zdrowy sok.

Re: Wyciskarka czy sokowirówka?

: 13 lis 2021, 1:40
autor: meleczko
O tak, oczywiście, że wyciskarka jest o niebo lepsza, dzięki niej uzyskujecie gęstszy, esencjonalny sok, nie tracicie cennych witamin, także zdecydowanie warto postawić na wyciskarkę. My już teraz mamy swój codzienny rytuał, że albo rano, albo wieczorem robimy sobie takie pyszne owocowe lub owocowo-warzywne koktajle, cała rodzina to lubi a robimy to w końcu też dla zdrowia. Co do konkretów to zdecydowaliśmy się na wyciskarkę wolnoobrotową od Kuvings https://kuvings.pl/ bo to uznana marka i ma wysokiej jakości sprzęt. Znajomi polecali nam model EVO820 PLUS i ten właśnie wybraliśmy, to nowy model o mocnym a zarazem cichym silniku i szerokim wlocie umożliwiającym wrzucanie całych owoców i warzyw, zdecydowanie dobrze nam służy.