Strona 1 z 1

Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

: 07 sie 2021, 9:48
autor: Białka8
Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć o takim rozwiązaniu przy remoncie firmowego biura?
Mamy 3 gabinety w jednym pomieszczeniu, każdy oddzielony ścianą, co sprawia że całość wyglada na ciasną i mało przestronną, a trafiłam na stronie https://esglas.pl/oferta/drzwi-przesuwne-szklane/ na takie ciekawe, pełne drzwi przesuwne szklane, które ciągna się jak ściana od podłogi, po sufit.
Myślicie że to może być ciekawa opcja?

Re: Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

: 10 sie 2021, 0:02
autor: possa
Na pewno warto pomyśleć, warto rozważyć różne rozwiązania. Także drzwi loftowe https://icon-concept.pl/loft/ , gdyż uważam, że w przypadku biur bardzo dobrze się one sprawdzają. Przede wszystkim kuszą estetyką, a jak wiadomo w nowoczesnych wnętrzach to ważny element

Re: Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

: 17 sie 2021, 0:03
autor: meleczko
O tak, drzwi w loftowym stylu są teraz bardzo modne i przyznam, że ładne, dodają wnętrzom charakteru i klimatu. Ja zdecydowałem się na drzwi SteelART z Hoton z Bydgoszczy https://www.hoton.pl/drzwi-loftowe i bardzo dobrze mi służą, mają wytrzymałą konstrukcję, są solidnej jakości, wygodne w użytkowaniu.

Re: Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

: 18 sie 2021, 23:10
autor: gajga
Zdecydowanie warto! U nas po remoncie mamy nie tylko szklane drzwi ale i szklane ścianki. Biuro zyskało i wizualnie i funkcjonalnie. Jeśli szukacie wykonawcy to odsyłam na https://glasssystem.com/kategoria_produ ... szklanych/ . Ta firma ma duże doświadczenie i ze szkła są w stanie wykonać wszystko w biurze. Będziecie na pewno zadowoleni.

Re: Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

: 11 kwie 2022, 11:30
autor: Matylda
Tak, warto zrobić takie drzwi przesuwne do gabinetu, bo można wtedy przedzielić jeden duży pokój na kilka mniejszych i każdy ma przestrzeń do pracy. Wydzielenie wspólnej strefy też będzie dobrym pomysłem, bo wtedy pracownicy będą mogli ze sobą porozmawiac. W naszym biurze korzystaliśmy z usług firmy Abopart (https://abopart.pl/ ) i zrobili nam dobre jakościowo, szklane ściany przesuwne z systemem akustycznym. Jak ktoś pracuje i rozmawia w swoim szklanym biurze, to nie słychać niż w drugim. Polecam takie rozwiązania :)