Strona 1 z 1

Wykończenie wnętrza

: 01 sie 2021, 1:39
autor: jasuf1979
Siemka. Podjęlibyście się samodzielnego wykończenia wnętrza mieszkania? Skąd wzięlibyście wszystkie potrzebne materiały? Mnie z pomocą przyszła sprawdzona hurtownia artykułów wykończeniowych. Gdybyście kiedykolwiek mieli w planach remont, to polecam kupować materiały właśnie w takich hurtowniach. Zobaczycie, że wyjdzie o wiele taniej.

Re: Wykończenie wnętrza

: 10 sie 2021, 14:15
autor: ŁukaszPL84
Ja na pewno nie podjąłbym się samodzielnego remontu. Jest to zbyt trudne i czasochłonne zajęcie, które wymaga wielu specjalistycznych narzędzi. Osobiście kilka miesięcy temu korzystałem z usług firmy https://www.firmabudowlanaprobud.pl/uslugi-budowlane. Wyręczyli mnie w malowaniu i tapetowaniu ścian oraz montażu podłóg, drzwi i okien. Swoje usługi wykonali profesjonalnie i terminowo.

Re: Wykończenie wnętrza

: 19 sie 2021, 11:03
autor: krótka
Należało zacząć od doboru stosownych drzwi. Pod tym względem, moim wymogom sprostały rozwiązania zaproponowane przez https://www.madedoors.pl/oferta/ . Drzwi są solidne i wytrzymałem a co najważniejsze - prezentują się równie atrakcyjnie! Jest to jakość któej było mi trzeba.

Re: Wykończenie wnętrza

: 28 sie 2021, 7:19
autor: ArekŻ345
Ja właśnie ruszam z remontem mieszkania, dzieciaki z żona wyjechała na wieś do teściów i mam miesiąc wolnego i spokoju. Postanowiłem odnowić całe mieszkanie i głównie stawiam na odnowienie ścian a co za tym idzie położenie gładzi gipsowych. Zamówiłem już dostawę i jutro spodziewam się dostawy gładzie z tej firmy https://www.kreisel.pl/kontakt . Firma oferuję bardzo przystępne ceny wiec polecam !

Re: Wykończenie wnętrza

: 11 paź 2021, 14:35
autor: irgal
Podczas szlifowania używać źródła swiatla pod odpowiednim kątem, co uwidoczni niedoskonałości + jednoczesnie przysłonić swiatlo dzienne .

Dobrze jest poczytać sobie o papierze ściernym, który stosuj się do szlifowania:
https://sklep.klingspor.pl/content/27-j ... -klingspor

Na stronie opisane są rodzaje takich papierów.

Re: Wykończenie wnętrza

: 03 sty 2022, 14:26
autor: Tośek
Jeżeli chodzi o nowoczeseną i trwałą dekorację to ja mogę ze swojej strony oraz doświadczenia zarekomendować płytki klinierowe. Natomiast całościowo zrezygnowałbym z elastycznych okładzin, które nie są estetyczne, są nietrwałe, które po pewnym czasie po prostu trzeba wymianiać. W sieci jest pełno filmów, które pokazują takie materiały, mogę polecić ten z https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm ... Ceg%C5%82y duża dawka informacji, można zobaczyć różnicę, jaka taka naprawdę jest w materiałach