Strona 1 z 1

pomoc drogowa bielsko biała

: 29 cze 2021, 19:50
autor: ańak1e44
Cześć wszystkim! Ostatnio miałem okazje korzystać z firmy pomoc drogowa bielsko biała i jestem turbo zadowolony więc jednocześnie polecam! Szukam takiej firmy tyle, że w okolicach amsterdamu. Zależy mi na tym, żeby było TANIO i DOBRZE! Nie musi być szybko tylko, żeby było dobrze. POzdrawiam każdego i czekam na komentarze!

Re: pomoc drogowa bielsko biała

: 08 lip 2021, 16:50
autor: żabuka
Mnie także potrzebna była pomoc drogowa, tyle że w innym mieście. Wiadomo, że teraz najlepiej szukać czy to produktów czy usług w sieci. Zaczęłam szukać kogoś w niedalekiej odległości od miejsca swojego postoju. Ostatecznie mój wybór padł na https://e-laweta.com.pl/ . Byłam bardzo zadowolona z ich sprawnej usługi, więc zapisałam ich numer w kontaktach. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy znowu może okazać się pomocny.

Re: pomoc drogowa bielsko biała

: 29 lip 2021, 18:18
autor: Jaźwa
Faktycznie sama pomoc drogowa jest na pewno bardzo potrzebna i jestem przekonany, że warto jest mieć do nich numer kontaktowy. Ja za każdym razem jak chcę być holowany to dzwonię po pomoc drogową z Warszawy https://drogowipomocnicy.pl/ i wiem, że ich przyjazd nastąpi w dosłownie kilka chwil. Moim zdaniem jest to najlepsza pomoc drogowa w stolicy.

Re: pomoc drogowa bielsko biała

: 20 wrz 2021, 8:34
autor: Walkowa
Gdyby z kolei ktoś z Was szukał pomocy drogowej działającej na terenie Bydgoszczy, to polecam zajrzeć na stronę https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-bydgoszcz. Jest tam cała lista firm, które takie usługi świadczą. Jestem przekonana, że uda Wam się spośród nich coś wybrać :)