Strona 1 z 1

laweta bielsko biała

: 28 cze 2021, 23:21
autor: krzyś1311
Cześć wszystkim! Na samym początku chciałbym wam polecić firmę PDŻ i ich laweta bielsko biała! Jednak przyszedł czas, że wyjechałem z rodzinnego miasta i teraz potrzebuje lawety w londynie! Znacie może jakąś wartościową firme w uk, która mnie odholuje. Czekam na komentarze i pozdrawiam wszystkich wariatów!

Re: laweta bielsko biała

: 01 wrz 2021, 13:02
autor: kasiakowa06
krzyś1311 pisze: ↑28 cze 2021, 23:21 Cześć wszystkim! Na samym początku chciałbym wam polecić firmę PDŻ i ich pomocdrogowazywiec.pl/laweta-bielsko/ laweta bielsko biała ! Jednak przyszedł czas, że wyjechałem z rodzinnego miasta i teraz potrzebuje lawety w londynie! Znacie może jakąś wartościową firme w uk, która mnie odholuje. Czekam na komentarze i pozdrawiam wszystkich wariatów!

Jak znajdziesz kogoś z lawetą w UK to daj znać. Jak nie znajdziesz tez pisz, coś wymyślimy ;)
---------------------------
Transport maszyn http://transport-autolaweta.pl/transpor ... -szczecin/
Obrazek

Re: laweta bielsko biała

: 28 lis 2021, 12:05
autor: jabłeczna
Ja szczerze mówiąc z lawety na terenie tego miasta nigdy nie korzystałam. Jednak szukałam takiej na terenie konkretnego miasta na Śląsku. Wiadomo, że obecnie najszybciej można znaleźć wszystko w sieci więc zaczęłam przeglądać strony Na tej https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-s ... e-slaskie/ znalazłam pomoc z której skorzystałam. Dzięki sprawnej interwencji moje auto szybko znalazło się u znajomego mechanika we wskazanym warsztacie. Zapisałam namiar bo może jeszcze kiedyś okazać się pomocny.

darco sklep internetowy