Strona 1 z 1

Podłoga do mieszkania, jaka?

: 28 cze 2021, 10:33
autor: mamuśka17
Czy możecie podpowiedzieć jaką podłogę warto kupić do mieszkania? No i gdzie w Kielcach? Jak wpisuję w wyszukiwarkę podłogi kielce okazuje się, że sklepów i producentów podłóg jest bardzo dużo. Nie chcę korzystać z ofert marketów. Zależy mi na dobrej podłodze nawet jeśli miałyby być to panele. Czy możecie coś doradzić w tym temacie?

Re: Podłoga do mieszkania, jaka?

: 30 cze 2021, 21:42
autor: ełka44
Podłoga do mieszkania może być różna. Jedni wolą płytki, inni panele, jeszcze inni coś innego. Też kwestia co będzie najlepiej pasować. Nie wiem czy znacie salony vox , tam między innymi świetne jakościowo podłogi można dostać i to bardzo wielu firm. Jak potrzeba to doradzą, dlatego warto się do takiego salonu wybrać.

Re: Podłoga do mieszkania, jaka?

: 19 sie 2021, 9:53
autor: bitneruś
I to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak wybrać podłogę do mieszkania nie jest tak łatwo. Dlatego też chodziłam po sklepach w celu znalezienia jakieś dobrej i praktycznej podłogi lecz nic ciekawego nie znalazłam. To też znajoma poleciła mi poszukać w internecie takiej podłogi. I tak też między innymi natrafiłam na tę stronę https://maharajahparquet.com/deski-podl ... golden-tea na której to mają luksusową olejowana deskę z egzotycznego drewna merbau. Także z pewnością poczytam na jej temat.

Re: Podłoga do mieszkania, jaka?

: 15 paź 2021, 17:10
autor: ginamó
Zalecam pomyśleć nad parkietem, gdyż ostatnio biją one rekordy popularności. Zamówiony z oferty https://www.gieldaparkietow.pl/oferta/podlogi na dobre wylądował i w naszym domu. Wygląda to faktycznie nieźle, stylowo i nietuzinkowo. Zalecam skupić się na takiej ofercie!