Strona 1 z 1

studnie głębinowe

: 22 cze 2021, 14:38
autor: Deniś95
Cześć, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Nie wiem która firma wykonuje studnie głebinowe Żywiec . Jeśli mieliście do czynienia z takimi firmami to zostawcie namiar. Będę naprawdę wdzięczny za pomoc w tej kwestii, ponieważ sam szukałem i nikogo nie znalazłem kto by się tym zajmował. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?

Re: studnie głębinowe

: 27 gru 2023, 16:30
autor: klamka
Od jakiegoś czasu poszukiwana była przeze mnie jakościowa pompa obiegowa i muszę przyznać, że gdyby nieznajomy, to nie znalazłbym jej w dobrej cenie. Na szczęście powiedział mi o tej stronie internetowej https://www.dambat.pl/zestawy-do-oleju-aop.html i muszę przyznać, że bardzo spodobała mi się ich oferta na różnorakie pompy.

Re: studnie głębinowe

: 25 lut 2024, 12:17
autor: Korek
Wyróżnikiem pomp Wimest na rynku jest również ich zróżnicowana oferta, która pozwala na dopasowanie produktu do specyficznych wymagań każdej instalacji. Od małych, kompaktowych modeli idealnych do zastosowań domowych, po duże, przemysłowe pompy zaprojektowane do ciężkich warunków pracy – każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób zainteresowanych pełnym zakresem dostępnych modeli, polecam odwiedzenie https://mojetychy.pl/is,co-wyroznia-pom ... 17060.html gdzie przedstawione są szczegółowe specyfikacje techniczne.