Strona 1 z 1

Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

: 21 cze 2021, 10:26
autor: Emeś
Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia kuchennego, a szczególnie teraz jestem na etapie wyboru zlewozmywaka i baterii stojącej. Mam nadzieję, że z Waszej pomocy uda mi się podjąć racjonalną decyzję zakupową.

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

: 21 cze 2021, 10:44
autor: Fozeń
No to nie jest proste zadanie, żeby się zgadzały rozmiarem, stylem i też żeby nie były ultra drogie. Akurat jeżeli o mnie chodzi to ja uważam, że warto zastanowić się nad LazienkaPlus gdzie opcji nie brakuje. Dlatego zajrzyj sobie na https://www.lazienkaplus.pl/pl/zlewy-gr ... ,23,314,c/ i mam nadzieję, że znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie ;)

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

: 22 cze 2021, 7:40
autor: Teńka
No tutaj też raczej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i uważam, że jeżeli już zabieracie się za wyposażenie kuchenne to warto tutaj poświęcić więcej uwagi na sprawdzenie różnych propozycji od LazienkaPlus my na przykład do naszej kuchni wybraliśmy Oltens Gravan zlewozmywak oraz odnośnie baterii Oltens Duf. Pasuje nam do całej aranżacji mega!

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

: 22 cze 2021, 7:47
autor: Emeśka
Teńka pisze: ↑22 cze 2021, 7:40 No tutaj też raczej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i uważam, że jeżeli już zabieracie się za wyposażenie kuchenne to warto tutaj poświęcić więcej uwagi na sprawdzenie różnych propozycji od LazienkaPlus my na przykład do naszej kuchni wybraliśmy Oltens Gravan zlewozmywak oraz odnośnie baterii Oltens Duf. Pasuje nam do całej aranżacji mega!
No i tutaj już kilka podpowiedzi się pojawiło, na pewno zerknę i oby to nie koniec Waszych wskazówek :)

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

: 24 cze 2021, 7:29
autor: Kedań
No to jeśli chodzi o ładne i jednocześnie funkcjonalne wyposażenie kuchenne to według mnie zdecydowanie tutaj LazienkaPlus lazienkaplus.pl/pl/zlewozmywaki-z-bateria,23,327,c/ wypada bardzo dobrze pod względem jakości wykonania, zestawień, stylu oraz rozmiarów. Tym bardziej , że mają chyba jedne z lepszych cen jak mają jakieś promocje.

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

: 20 paź 2021, 13:17
autor: Walkowa
Jeśli chodzi o zlewozmywak do kuchni, to my z mężem zdecydowaliśmy się kupić zlewozmywak granitowy. Udało nam się znaleźć takie granitowe zlewozmywaki dwukomorowe na stronie internetowej firmy Brenor https://brenor.pl/pl/108-zlewozmywaki-dwukomorowe. Wyglądają na bardzo solidne i wytrzymałe, a wcale nie są drogie. Co o nich myślicie? Czy warto Waszym zdaniem zainwestować w taki zlewozmywak do kuchni?