Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

Emeś

Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

Post autor: Emeś »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia kuchennego, a szczególnie teraz jestem na etapie wyboru zlewozmywaka i baterii stojącej. Mam nadzieję, że z Waszej pomocy uda mi się podjąć racjonalną decyzję zakupową.
Fozeń

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

Post autor: Fozeń »

No to nie jest proste zadanie, żeby się zgadzały rozmiarem, stylem i też żeby nie były ultra drogie. Akurat jeżeli o mnie chodzi to ja uważam, że warto zastanowić się nad LazienkaPlus gdzie opcji nie brakuje. Dlatego zajrzyj sobie na https://www.lazienkaplus.pl/pl/zlewy-gr ... ,23,314,c/ i mam nadzieję, że znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie ;)
Teńka

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

Post autor: Teńka »

No tutaj też raczej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i uważam, że jeżeli już zabieracie się za wyposażenie kuchenne to warto tutaj poświęcić więcej uwagi na sprawdzenie różnych propozycji od LazienkaPlus my na przykład do naszej kuchni wybraliśmy Oltens Gravan zlewozmywak oraz odnośnie baterii Oltens Duf. Pasuje nam do całej aranżacji mega!
Emeśka

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

Post autor: Emeśka »

Teńka pisze: ↑22 cze 2021, 7:40 No tutaj też raczej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i uważam, że jeżeli już zabieracie się za wyposażenie kuchenne to warto tutaj poświęcić więcej uwagi na sprawdzenie różnych propozycji od LazienkaPlus my na przykład do naszej kuchni wybraliśmy Oltens Gravan zlewozmywak oraz odnośnie baterii Oltens Duf. Pasuje nam do całej aranżacji mega!
No i tutaj już kilka podpowiedzi się pojawiło, na pewno zerknę i oby to nie koniec Waszych wskazówek :)
Kedań

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

Post autor: Kedań »

No to jeśli chodzi o ładne i jednocześnie funkcjonalne wyposażenie kuchenne to według mnie zdecydowanie tutaj LazienkaPlus lazienkaplus.pl/pl/zlewozmywaki-z-bateria,23,327,c/ wypada bardzo dobrze pod względem jakości wykonania, zestawień, stylu oraz rozmiarów. Tym bardziej , że mają chyba jedne z lepszych cen jak mają jakieś promocje.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Kuchnia - zlewozmywak i baterie stojące

Post autor: Walkowa »

Jeśli chodzi o zlewozmywak do kuchni, to my z mężem zdecydowaliśmy się kupić zlewozmywak granitowy. Udało nam się znaleźć takie granitowe zlewozmywaki dwukomorowe na stronie internetowej firmy Brenor https://brenor.pl/pl/108-zlewozmywaki-dwukomorowe. Wyglądają na bardzo solidne i wytrzymałe, a wcale nie są drogie. Co o nich myślicie? Czy warto Waszym zdaniem zainwestować w taki zlewozmywak do kuchni?
ODPOWIEDZ