Strona 1 z 1

własny biznes

: 18 cze 2021, 20:34
autor: klaudia22
Od dawna myślałam o własnym salonie kosmetycznym tylko nie miałam odwagi zacząć. Postanowiłam jednak zaryzykować i otworzyć. Udało mi się kupić dobre wyposażenie kosmetyczne w atrakcyjnej cenie. Mam nadzieję, że uda mi się dobrze prosperować i będę miała grono wiernych klientek :D .

Re: własny biznes

: 21 cze 2021, 18:42
autor: klamka
Jeżeli kiedykolwiek stwierdzicie, że przydałaby wam się konkretna i profesjonalna obsługa klienta, to zgłoście się do firmy https://oex-vcc.com/uslugi/obsluga-klienta/ Oni są specjalistami w tym zakresie, mają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w tym temacie. Ich pomoc z pewnością zostanie zauważona :)

Re: własny biznes

: 24 lip 2021, 11:12
autor: Jaśmin
Wydaje mi się, że samo już prowadzenie własnej firmy jest czymś niezwykle ciekawym i moim zdaniem zdecydowanie warto jest się na to zdecydować. Jak chcemy handlować na rynkach zagranicznych to numer EORI https://topmejt.co.uk/wszystko-co-musis ... erze-eori/ również w takiej sytuacji będzie nam potrzebny.

Re: własny biznes

: 04 sie 2021, 22:46
autor: monka
Na pewno prowadząc własny biznes warto pomyśleć o jak najskuteczniejszej reklamie dla niego. Moim zdaniem naklejki z logo Twojej firmy będą super pomysłem. Polecam skorzystać w tym celu z usług druk24h.pl - mają krótki czas realizacji zamówień, a ich produkty są solidne.

Re: własny biznes

: 06 sie 2021, 0:36
autor: klocia
Mam mały zakład specjalizujący się w odnawianiu starych motocykli. Trochę niszowa specjalizacja, ale to też moja pasja, więc nie zamieniłabym tego na żadne inne zajęcie. Agencja http://szepczemy.pl/ pomaga mi w docieraniu z informacją o mnie, do innych pasjonatów, dzięki czemu, mam wciąż sporo zapytań ofertowych. Całość realizują pomysłowym marketingiem szeptanym.

Re: własny biznes

: 06 sie 2021, 19:22
autor: alutka90
Witam, poszukuję dla męża profesjonalnej firmy budowlanej, która nie ma wygórowanych cen usług. Ostatnio znajomy polecił mi firmę https://www.erbud.pl/ co o tym myślicie? Może ktoś z was już korzystał z ich usług? Chętnie poznam więcej opinii na ich temat. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Re: własny biznes

: 09 sie 2021, 19:31
autor: kamiś
Jeśli chcecie zapewnić pracownikom dobre warunki pracy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://owocewpracy.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o dowóz owoców do firm. Można w ten sposób zadbać o zdrowie pracowników. Pomyślcie o tym. Koszty wcale nie są duże.