Strona 1 z 1

Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

: 11 cze 2021, 10:58
autor: mamuśka17
Czy ktoś z Was prowadzi hotel i może podpowiedzieć gdzie najlepiej kupić jego wyposażenie. Głównie chodzi mi o tekstylia. Na https://tekstyliowo.pl/36-kapcie-hotelowe jest dostępna oferta na kapcie hotelowe. I tu pytanie, czy nadal warto je mieć na wyposażeniu pokojów, czy jednak od tego elementu się odchodzi. Możecie coś doradzić?

Re: Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

: 22 sie 2021, 11:42
autor: rótka
W przypadku mebli dobrze zadbać o stosowną i profesjonalną aranżację wnętrza. My te zadanie powierzyliśmy do https://buskodesign.pl/oferta/ , spisali się na medal. Ich zadanie polegało na pełnym sprostaniu naszym wymogom. Kapitalna jakość za jeszcze lepszą cenę!

Re: Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

: 27 sie 2021, 17:02
autor: aluśka
mamuśka17 pisze: ↑11 cze 2021, 10:58 Czy ktoś z Was prowadzi hotel i może podpowiedzieć gdzie najlepiej kupić jego wyposażenie. Głównie chodzi mi o tekstylia. Na https://tekstyliowo.pl/36-kapcie-hotelowe jest dostępna oferta na kapcie hotelowe. I tu pytanie, czy nadal warto je mieć na wyposażeniu pokojów, czy jednak od tego elementu się odchodzi. Możecie coś doradzić?
Od siebie mogę polecić tą stronę https://4horeca.com.pl/c/87/posciel-hotelowa-.html Bez problemu zamówisz tam tekstylia hotelowe takie jak ręczniki, pościel, szlafroki itd. Jakość wykonania jest bardzo wysoka. Sama rozważam skorzystanie z oferty, bo od października ruszam z naszym pensjonatem w górach.

Re: Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

: 20 wrz 2021, 22:06
autor: bańka
My całe wyposażenie do hotelu kupujemy głównie online. Mamy swoich zaufanych dostawców z którymi współpracujemy od lat. A jak wam minęło lato? Odczuliście poprawę po zeszłym roku? Na https://neografix.pl/lato-2021-dla-hote ... zebiegalo/ znalazłam ciekawy artykuł na temat lata w branży hotelarskiej.

Re: Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

: 23 paź 2021, 17:30
autor: lauraa
Jak oceniacie sezon letni w hotelarstwie? Ja na https://strefa.biz/turystyka/podsumowan ... kacyjnego/ znalazłam bardzo dobry artykuł z podsumowaniem tegorocznego sezonu. Warto go przeczytać, szczególnie jeśli prowadzicie hotel! Koniecznie dajcie znać jakie sa wasze odczucia.