Strona 1 z 1

Re: Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

: 27 maja 2019, 21:10
autor: kostka9
Pewnie, że na wymiar lepsza i to bez dwóch zdań. Ja też mam takie w sypialni i garderobie. Tym bardziej, że u mnie są skosy to wiecie jak to jest z wykorzystaniem miejsca. A tak Wiór-Płyt z Wyszkowa wymyślił mi skośne szafy. Raz, że mam w szafach więcej miejsca i też idealnie jest wkomponowana, jak na miarę szyta. Polecam takie rozwiązania.

Re: Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

: 09 cze 2019, 22:10
autor: bawarka
To chyba zależy, przecież da się znaleźć świetnej jakości szafy w sieciówkach. My mamy z salonów agata i naprawdę nie mogę zlego słowa powiedzieć. Dobra cena i do tego bardzo pojemna :)

Re: Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

: 14 cze 2019, 20:54
autor: WilburM66
No wszystko zależy od okoliczności. Szafa na wymiar może być dobra w przypadku małych lub ciężko dostępnych miejsc. Inaczej decydowałbym się normalne rozwiązanie. Wszystko zależy tu od Twoich intencji.

Re: Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

: 14 sie 2019, 6:31
autor: szygi
Ja większość mebli robiłam na zamówienie i pod konkretny wymiar. Ale z szaf zrezygnowałam zupełnie na rzecz jednej większej garderoby. Tu w zasadzie wszystkie niezbędne akcesoria takie jak kosze na bieliznę, wieszaki czy całe systemy przesuwne wraz z zawiasami kupowałam w GTV. sprawna realizacja zamówień, niewielkie koszta i bardzo dobra jakość.