Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

Post autor: kostka9 »

Pewnie, że na wymiar lepsza i to bez dwóch zdań. Ja też mam takie w sypialni i garderobie. Tym bardziej, że u mnie są skosy to wiecie jak to jest z wykorzystaniem miejsca. A tak Wiór-Płyt z Wyszkowa wymyślił mi skośne szafy. Raz, że mam w szafach więcej miejsca i też idealnie jest wkomponowana, jak na miarę szyta. Polecam takie rozwiązania.
Awatar użytkownika
bawarka
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:29

Re: Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

Post autor: bawarka »

To chyba zależy, przecież da się znaleźć świetnej jakości szafy w sieciówkach. My mamy z salonów agata i naprawdę nie mogę zlego słowa powiedzieć. Dobra cena i do tego bardzo pojemna :)
Awatar użytkownika
WilburM66
Posty: 64
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Re: Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

Post autor: WilburM66 »

No wszystko zależy od okoliczności. Szafa na wymiar może być dobra w przypadku małych lub ciężko dostępnych miejsc. Inaczej decydowałbym się normalne rozwiązanie. Wszystko zależy tu od Twoich intencji.
Coż, takie jest ryzyko zakochania się. Można stracić godność.
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Szafa na wymiar lepsza niż standardowa?

Post autor: szygi »

Ja większość mebli robiłam na zamówienie i pod konkretny wymiar. Ale z szaf zrezygnowałam zupełnie na rzecz jednej większej garderoby. Tu w zasadzie wszystkie niezbędne akcesoria takie jak kosze na bieliznę, wieszaki czy całe systemy przesuwne wraz z zawiasami kupowałam w GTV. sprawna realizacja zamówień, niewielkie koszta i bardzo dobra jakość.
ODPOWIEDZ