Strona 1 z 1

Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 09 cze 2021, 14:24
autor: Krzyś44
Szukam stylowych i ładnie wykonanych żaluzji drewnianych oraz rolet. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w temacie co do producenta, modelu i stylu? Chętnie poznam Wasze opinie i przede wszystkim liczę, że też uda mi się znaleźć racjonalne wsparcie w tym zakresie. Pozdrawiam i oby temat się rozwinął :)

kompetencje miękkie menedżera

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 15 cze 2021, 14:55
autor: Asześ
Według mnie warto poszukiwania rozpocząć od sklepu Karnix to miejsce z szerokim wyborem pięknych dekoracji okiennych różnego typu nie ograniczając się również do kolorów, czy wzorów. My wszystko od żaluzji drewnianych po plisy zdecydowaliśmy się postawić na Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html które naprawdę świetnie wyglądają i muszę przyznać, że naprawdę posiadają wysoką użyteczność.

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 21 cze 2021, 17:24
autor: Dośka
Mi na przykład podobają się osobiście rolety plisowane, jak masz trochę czasu to zajrzyj sobie w wolnej chwili do oferty firmy https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html u których będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, szeroki wybór i jednocześnie profesjonalizm ze strony obsługi przy samej realizacji. My na przykład do kuchni wzięli PREMIUM HARMONY - kolor Lazur i nie tylko dobrze wyglądają, ale również wieczorami dają pełną prywatność

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 21 cze 2021, 17:28
autor: krzyś44
Dośka pisze: ↑21 cze 2021, 17:24 Mi na przykład podobają się osobiście rolety plisowane, jak masz trochę czasu to zajrzyj sobie w wolnej chwili do oferty firmy https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html u których będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, szeroki wybór i jednocześnie profesjonalizm ze strony obsługi przy samej realizacji. My na przykład do kuchni wzięli PREMIUM HARMONY - kolor Lazur i nie tylko dobrze wyglądają, ale również wieczorami dają pełną prywatność
O proszę dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę w takim razie jak to dokładnie wygląda. Pozdrawiam!

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 22 cze 2021, 14:02
autor: Jeśka
Rozglądając się za stylowymi i ładnie wykonanymi dekoracjami okiennymi to zdecydowanie warto zwrócić wagę na markę Karnix piękne żaluzje drewniane, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to zajrzyjcie sobie właśnie na ich stronę, gdzie nie brakuje propozycji w różnych kolorach i oczywiście z opcją dobrania koloru pod dane potrzeby aranżacyjne. Warto zajrzeć https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html i przekonać się jak to dokładnie w ich przypadku wygląda.

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 01 lip 2021, 22:11
autor: Walkowa
Jeśli natomiast ktoś z Was miałby kiedyś jakiś problem techniczny z żaluzjami w swoich oknach, to polecam zajrzeć na stronę https://bianex.pl/serwis-zaluzji/. Znajdziecie tam namiary na firmę Bianex z Wrocławia, która zajmuje się profesjonalnym serwisem żaluzji :)

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 13 lip 2021, 12:04
autor: pączek
A mi się dużo bardziej podobają żaluzje drewniane. I właśnie taką opcję poważnie rozważam. Nawet trochę o nich poczytałam na stronie https://drewniane-zaluzje.com.pl/ponadc ... ewnianych/ i sądzę, że będą one pasować do wielu różnych wystrojów wnętrz.

berluf selen

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 21 lip 2021, 21:34
autor: Gośkaa98
Czy możecie polecić sprawdzony sklep z roletami Poznań? Zależy mi na wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie. Niedawno wyszukałam sklep Rolo-Styl z bogatą ofertą rolet, żaluzji, moskitier i nie tylko. Czy znacie ten sklep? Czekam na opinie http://rolostyl.pl/

Re: Stylowe rolety i żaluzje - zakupy

: 30 sie 2021, 9:54
autor: patryśka
Dla mnie najbardziej stylowe aktualnie są chyba drewniane żaluzje. Lubię taki trochę retro, vintage styl i chyba najlepiej one właśnie do niego pasują. Tutaj jest duży wybór takich żaluzji - https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html, myślę że warto zajrzeć jeśli ktoś takich własnie szuka :)