Strona 1 z 1

Jaki ekspres wybrać?

: 17 cze 2021, 20:23
autor: ezaw1968
Cześć wam. Zdecydowałem, że zainwestuję w ciśnieniowy ekspres do kawy, bo zawsze chciałem mieć w domu taki sprzęt. Problem w tym, że nie mogę zdecydować się na konkretną markę i model. Nie zwracam większej uwagi na cenę, bo nie zamierzam na takim ekspresie oszczędzać. Myślicie, że Melitta to dobry wybór? Może macie jakieś inne propozycje?

Re: Jaki ekspres wybrać?

: 02 lip 2021, 13:02
autor: Walkowa
Bez względu na to, na jaki ekspres się zdecydujecie, może on niestety któregoś dnia ulec awarii. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z fachowcami. Na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/kontakt znajdziecie kontakt do firmy, która zajmuje się właśnie profesjonalną naprawą ekspresów. Polecam.

Re: Jaki ekspres wybrać?

: 19 sie 2021, 19:34
autor: łukasz
Dobry ekspres z całą pewnością ma znaczenie. Ja mam ciśnieniowy i jestem zadowolony. Jednak moim zdaniem duże znaczenie ma to, jaką kawę będziemy parzyć. Ta zdecydowanie powinna być dobrej jakości. Najlepiej poszukać jakiejś dobrej jakości. Tutaj https://kutno.net.pl/lifestyle/palarnia ... z6ut1O32Pq można znaleźć fajny poradnik poświęcony właśnie tematowi kawy.

mocowanie głośników do ściany