Strona 1 z 1

Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 22 maja 2021, 13:00
autor: Kaleś
Hej!
Chciałabym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia łazienkowego? Na których producentów według Was warto zwrócić uwagę jeżeli chodzi o jakość, funkcjonalność i jednak sam nowoczesny design. Pozdrawiam i liczę na podpowiedzi :)

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 22 maja 2021, 13:34
autor: Fiońka
Tutaj muszę się zgodzić, że jednak jeżeli chodzi o łazienkę to wymaga dużo uwagi i pomysłów jak się za to odpowiednio zabrać i jednocześnie stworzyć wyjątkowego wnętrze które idealnie trafi w Wasz gust i wykorzysta jak najlepiej całą przestrzeń. Co do mnie to bardzo spodobały nam się z mężem zestawy marki Oltens i wybraliśmy ostatecznie zestaw Jog lekki design który lubimy i minimalizm aby było integralne z całością.

frota bawełniana

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 23 maja 2021, 14:04
autor: erkoł
Jak szukacie inspiracji do wykończenia łazienki to tutaj polecam zajrzeć - https://www.kulenty.pl/galeria/meble-lazienkowe. Kulenty to uznana i sprawdzona marka mebli, produkują meble wysokiej jakości, solidnie i dobrze wykonane. Jeśli zecydujecie się na ich usługi to pomogą przygotować projekt oraz zadbają o fachowy montaż mebli.

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 24 maja 2021, 9:31
autor: KajkaEł
Co do samego wyboru dobrej jakości w zakresie wyboru wyjątkowych propozycji w zakresie inspiracji łazienkowych to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wziąć pod uwagę właśnie ofertę marki mebli i armatury łazienkowej Oltens która robi wrażenie i pod wzgledem cenowym również wygląda to nieźle z resztą tutaj https://oltens.com/ sprawdzicie sobie różne opcje i zestawy jakie mają również pod względem cenowym. Dajcie znać jak tam wyszło ;)

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 24 maja 2021, 9:38
autor: Kaleś
KajkaEł pisze: ↑24 maja 2021, 9:31 Co do samego wyboru dobrej jakości w zakresie wyboru wyjątkowych propozycji w zakresie inspiracji łazienkowych to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wziąć pod uwagę właśnie ofertę marki mebli i armatury łazienkowej Oltens która robi wrażenie i pod wzgledem cenowym również wygląda to nieźle z resztą tutaj https://oltens.com/ sprawdzicie sobie różne opcje i zestawy jakie mają również pod względem cenowym. Dajcie znać jak tam wyszło ;)
Dobrze wiedzieć, dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i mam nadzieję, że jeszcze kilka fajnych podpowiedzi się tutaj pojawi a ja już będę rozglądał się za ciekawymi propozycjami zestawów. Oby wyszło mega ;)

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 25 maja 2021, 9:00
autor: Aroń
Mi osobiście mega mi się spodobały zestawy jakie oferują, a dokładnie wygrała wersja Jog https://oltens.com/pl/jog zaczęliśmy kompletowanie od umywalki Oltens Vernal mat/dąb no i później poszło już dużo łatwiej. Ceny racjonalne, obsługa bardzo pomocna i jednocześnie samo wykończenie na duży plus. Pomimo, ze mamy małą łazienka to naprawdę wyszło to nieźle :D

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 25 maja 2021, 23:22
autor: pókas
Na pewno warto dobrać ładne meble, aby łazienka prezentowała się atrakcyjnie. Ja sam miałem ogromną przyjemność zamówić to i owo z oferty https://imextop32.com.pl/topowe-kolekcje-meble/ . To, co tutaj zrobiło na mnie wrażenie to jakość w połączeniu z jeszcze lepszym designem. Idealnie dobrana kolekcja!

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 27 maja 2021, 20:04
autor: berbeć
Na https://oltens.com/ widziałam fajne kolekcje baterii łazienkowych i dekoracje. Myślę, że jakość tych produktów nie odbiega od droższych znanych marek - dlaczego więc przepłacać skoro za niższą cenę masz wszystko, co potrzebne do łazienki? Oczywiście masz u nich tez wsparcie

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 04 cze 2021, 12:20
autor: hiczungł
Przede wszystkim rozpoczeliśmy współpracę z firmą, która dostarczyła nam meble na wymiar do łazienki. Wonder Home https://www.wonder-home.pl/bwg-gallery/lazienki , bo o nich mowa, zaprojektowali wnętrze w sposób elegancki a przede wszystkim odpowiadający dzisiejszym trendom - dla mnie to strzał w 10.

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 28 paź 2021, 21:48
autor: Nishaknąpp
Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 검증된놀이터

Re: Inspiracje łazienkowe - wybór wyposażenia?

: 01 lis 2021, 10:06
autor: wełna
Po wyposażenie łazienki warto też zajrzeć do sklepu ŚWIAT ŁAZIENEK XXI w. - wpiszcie sobie w Google.
Mają chyba absolutnie wszystko, w najwyższej jakości - baterie łazienkowe, ceramikę, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe, odpływy, meble, dodatki etc. Do każdego stylu łazienki można tu coś dobrać ;)