Strona 1 z 1

Re: Gdzie grasz online

: 13 maja 2021, 16:17
autor: Jąkub
Sporo gram online i nie mam jednej strony na której to robię. Wszystko zależy od nastroju i ochoty. Zazwyczaj korzystam ze Steama grając w Cs'a albo Apexa. Kiedyś gdy jeszcze funkcjonował Flash, to sporo grałem w takie proste gierki na wielu stronach. Podróbki Mario, symulator żużla itd. Kiedyś to były fajne gry do biblioteki szkolnej :lol:


-----------------------------------------
Pozdrawiam,
Jakub z http://hosteljaga.pl/

Re: Gdzie grasz online

: 21 maja 2021, 20:47
autor: dajmąd
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://flizy.com.pl/

Re: Gdzie grasz online

: 06 cze 2021, 23:23
autor: KKazimierzŻ
Warto wejść na https://flashscore.net.pl/ Wszystkiego się tam dowiesz odnośnie wyników meczy i legalnych gier. Warto śledzić na bieżąco wszystkie tabele meczowe bo to jest niezbędne by obstawiać skutecznie i czerpać z tego realne profity. Tak uważam.

Re: Gdzie grasz online

: 23 cze 2021, 19:39
autor: ginamó
Gram w gry online, głównie FPS I RPG. Nawet specjalnie z tego powodu sprawiłem sobie biurko gamingowe z którym wbijanie lepszych wyników okazuje się możliwe! Biurko dali nam http://agatmeblegrzybek.eu/oferta/biurka/gamingowe/ a spisuje się ono rewelacyjnie. Granie w takich warunkach daje bardzo dużo radochy, muszę przyznac.

Re: Gdzie grasz online

: 04 lis 2021, 21:22
autor: alutka90
Ja też lubie usiąść po ciężkim dniu i po prostu pozwolić by rozgrywka mnie pochłoneła. Można przy tym doskonale się odstresować i odprężyć na wspolnej gierce z znajomymi. Polecam zerknąć na stronę https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/przygodowa/ . Tam znajdziecie listę najważniejszych tytułów, które odbędą premierę w tym roku na komputery stacjonarne. Gorąco zachęcam i polecam. Jako zagorzały gracz staram się zawsze interesować nowymi tytułami, ale też nie można zapominać o starych klasykach. Jeśli ktoś poszukuje jakiegoś ciekawego tytułu to na tej stronie na pewno znajdzie coś dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie.