Strona 1 z 1

Malowanie dachu i ogrodzenia

: 15 kwie 2021, 11:17
autor: miłosław-89
Cześć wszystkim. Czy ktoś z was na własną rękę malował dach swojego domu lub ogrodzenie na posesji? Chciałbym się dowiedzieć, jakich środków używaliście i czy jesteście z nich zadowoleni. Przydałaby mi się antykorozyjna farba podkładowa, więc rozglądam się za polecanymi produktami. Podsuniecie mi jakąś propozycję?

jak wydziedziczyć

Re: Malowanie dachu i ogrodzenia

: 20 maja 2021, 12:19
autor: Andzia
Mój mąż będzie wkrótce malował i według niego najlepsza farba na dach to jest aksikor ze sklepu aksil.pl. Ja się nie znam na malowaniu ale podobno ona ma właściwości antykorozyjne i świetnie przylega do podłoża. Nadaje się także świetnie do renowacji starych powłok.

Re: Malowanie dachu i ogrodzenia

: 30 maja 2021, 15:17
autor: Ertoń
Jeżeli potrzebujecie konkretnej pomocy w zakresie wykonania malowania dachu i jednocześnie poprawy ich wytrzymałości to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę https://www.grupabiotop.pl/ która zajmuje się tego typu pracami. Przede wszystkim świetna organizacja, duże doświadczenie i wiele wykonanych realizacji. Mam nadzieję, że znajdziecie optymalną opcję dla siebie i co również ważne efekt końcowy wyjdzie genialnie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za skutecznie wykonane realizacje wokół dachu :)

Re: Malowanie dachu i ogrodzenia

: 10 paź 2021, 12:33
autor: bitnerkuź
Nie powiem bo w wielu sytuacjach takie odmalowanie bardzo korzystnym rozwiązaniem bywa. Ale ja nie ma m w ogóle ogrodzenia także szukam jakiegoś dobrego i praktycznego rozwiązania. I tak też między innymi tutaj https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/ ... nelowe-70/ udało mi się uzyskać kilka dość cennych wskazówek na temat ogrodzenia.

Re: Malowanie dachu i ogrodzenia

: 18 paź 2021, 13:22
autor: włakienniczy
Jeśli chcesz sobie ułatwić, a jednocześnie przyspieszyć malowanie dachu i ogrodzenia to koniecznie sprawdź pistolety natryskowe do tego rodzaju realizacji. Sam postawiłem na sprzęt Graco, który jest niezawodny i łatwy w obsłudze przy takim malowaniu. Zamówienie zrobiłem w firmie Pumarket gdzie mają duży wybór profesjonalnego sprzętu w tym zakresie.

Re: Malowanie dachu i ogrodzenia

: 31 paź 2021, 10:53
autor: kostka9
Jeśli dach i ogrodzenie są ogólnie w dobrym stanie, to malowanie w zupełności wystarczy, wtedy wszystko będzie jaj nowe. Trzeba tylko wybrać wysokiej jakości farby do malowania. Chodzi o to, żeby było nie tylko ładnie, ale też spokój na długi czas. Dlatego warto stawiać na sprawdzone firmy, które od lat specjalizują się w produkcji różnego rodzaju farb, jak firma https://polifarb.lodz.pl/pl/ . W ofercie mają różnorodny asortyment produktów wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych, można dokładnie sprawdzić na stronie.