Strona 1 z 1

myszy - problem

: 27 kwie 2021, 5:35
autor: Hałko
Ostatnio mieliśmy ogromny problem z myszami i szczurami. Zaczęło się od tego, że znalazłam zagryzionego szczura na tarasie - myślałam, że kotka sąsiadów przyniosła go nam, bo czasami zostawia nam takie "prezenciki". Ale po tym jak przez tydzień przyniosła nam 10 takich zwierzaków, w tym myszy, zaczęliśmy się niepokoić. Okazało się, że gryzonie mieliśmy w naszej altanie, drewutni, a później jeszcze w domu. Bez deratyzacji by nie przeszło. Zatrudniliśmy do tego zadania odpowiednią firmę i problem został rozwiązany.

Re: myszy - problem

: 27 kwie 2021, 5:49
autor: Sławek
My mieliśmy problem z innymi zwierzątkami. Kuny bardzo utrudniały nam życie, gryząc w samochodzie pod maską wszystko co popadnie. Nie zawsze, ale tak mniej więcej raz na miesiąc - auto było niezdatne do użytku. Bardzo stresująca sprawa, nigdy nie wiadomo, czy rano da się ruszyć czy nie. W końcu, stwierdziliśmy, że trzeba problem rozwiązać i kupiliśmy odstraszacz na gryzonie, nowoczesny, elektryczny, który emituje ultradźwięki nieprzyjemne dla łasic oraz gryzoni. U nas sprawdził się doskonale, problem został rozwiązany skutecznie i bezboleśnie:)

Re: myszy - problem

: 01 cze 2021, 10:52
autor: Walkowa
Jeśli macie problem z myszami lub szczurami, to sądzę, że dobrze byłoby się zaopatrzyć w jakieś specjalistyczne trutki na gryzonie. Ja widziałam ostatnio takie produkty w sklepie internetowym EKOZET. Jeśli jeszcze wcześniej nie mieliście okazji, to polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są tam wysokie ;)