Strona 1 z 1

Fit out firmy

: 16 maja 2019, 23:21
autor: koral
Fit out staje się coraz bardziej popularny. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko przystosować biuro do konkretnych potrzeb. Wszystkie prace remontowo - budowlane wykonuje jedna firma. Fit out firmy pozwala stworzyć funkcjonalne powierzchnie biurowe. Nie wiem czy wiecie, ale w ten sposób można zaoszczędzić naprawdę sporo czasu.

Re: Fit out firmy

: 20 maja 2019, 18:21
autor: Dasto
Gdybyście szukali sprawdzonego miejsca z akcesoriami biurowymi, to polecam Wam sprawdzić https://inkhouse.pl/akcesoria,markery-i ... lacze.html Duży wybór i bardzo konkurencyjne ceny.

Re: Fit out firmy

: 06 cze 2019, 12:00
autor: suirad
Niech jakiś fachowiec się tutaj wypowie. Ja niewiele wniosę do wątku.

Re: Fit out firmy

: 16 sie 2019, 19:00
autor: tenzly
Może i w waszych firmach warto się tym zainteresować:) Według mnie od czasu do czasu trzeba coś zmienić w swojej firmie, może nie od razu wszystko, ale wymiana mebli, zakup nowych fajnych rozwiązań, wyposażenia dla biur, może być bardzo dobrym krokiem. Jeżeli jesteście otwarci na takie propozycje to zajrzyjcie sobie na stronkę https://mikomaxsmartoffice.com/pl/biurk ... je-wybrac/ Ja tu znalazłam ciekawą opcje na biurko, które daje możliwość siedzenia lub stania przy nim podczas pracy.