Skup wózków widłowych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Jasło

Skup wózków widłowych

Post autor: Jasło »

Cześć! Jakiś czas temu posiadałem wózek widłowy, ale z czasem uległ uszkodzeniu i przestałem go używać. Jak już postanowiłem go sprzedać, to myślałem, że będzie z tym kłopot, ale na stronie https://skup-wozkow-widlowych.eu/ przygotowali mi szybką wycenę, i bez większych formalności pozbyłem się sprzętu :) Bardzo polecam tą firmę!
Bartłomiej

Re: Skup wózków widłowych

Post autor: Bartłomiej »

Ja niedawno korzystałem z usług firmy https://www.zuhwozki.szczecin.pl. Przeprowadzili dla mnie serwis wózków widłowych, dzięki czemu mam pewność, że maszyny są utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i mogę ich bezpiecznie używać. Myślę, że Tobie także będą w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Skup wózków widłowych

Post autor: Walkowa »

A czy ktoś z Was posiada uprawnienia, które pozwalają na to, aby obsługiwać wózek widłowy spalinowy? Ciężko było zdobyć takie uprawnienia? Ja słyszałam, że teraz na większości magazynów wykorzystuje się już takie wózki. Podobno maja one bardzo dużą wydajność pracy i pozwalają na przyspieszenie prac transportowych na halach magazynowych. Wydaje mi się więc, że warto w takie wózki na magazyn zainwestować. A Wy jak sądzicie?
Gośka

Re: Skup wózków widłowych

Post autor: Gośka »

Myślę, że nie zawsze opłacalne jest oddanie wózka do skupu, lecz próba jego naprawy. Na pewno warto lepiej poznać układ elektryczny wózka widłowego, gdyż bywa, że problemy mogą być błahe i łatwo je naprawić. W sklepie Manitou znajdziecie szeroki wybór asortymentu, który pomoże wam zreperować wasze urządzenie. Pamiętajcie, że schemat układu elektrycznego wózka jezdniowego znaleźć można w Dokumentacji Techniczno- Ruchowej urządzenia, która jest obowiązkowa.
ODPOWIEDZ