Strona 1 z 1

Wybór kabiny prysznicowej i płytek do łazienki

: 08 kwie 2021, 17:59
autor: Miśka
Cześć!
Szukam ciekawych propozycji w zakresie kabin prysznicowych i płytek do łazienki, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim gdzie warto szukać ciekawych propozycji w tym zakresie? Jeżeli tak, to oczywiście będę wdzięczny za wszystkie konkretne wskazówki. Pozdrawiam :)

Re: Wybór kabiny prysznicowej i płytek do łazienki

: 10 kwie 2021, 17:26
autor: Arteś
W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep online LazienkaPlus https://www.lazienkaplus.pl/ to jeden z najlepszych marketów tego typu online. Z bardzo dobrymi producentami i konkurencyjnymi cenami. Daj znać jak już będziesz przy zakupach i przede wszystkim czy udało Wam się ją dopasować pod Wasze wymagania łazienkowe :D

Re: Wybór kabiny prysznicowej i płytek do łazienki

: 16 kwie 2021, 8:47
autor: Soreń
Ja tutaj zdecydowanie mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i również uważam, że jak szukacie naprawdę fajnych sklepów internetowych z możliwością zrobienia wygodny zakupów w tym zakresie to osobiście uważam, że jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji co do zakupów to jak najbardziej LazienkaPlus https://www.lazienkaplus.pl/ to jeden z najlepszych marketów tego typu online. Z bardzo dobrymi producentami i konkurencyjnymi cenami. Myślę, że się nie zawiedziecie. Pozdrawiam!

Re: Wybór kabiny prysznicowej i płytek do łazienki

: 18 kwie 2021, 16:03
autor: Ślinek
Dzięki wielkie za wskazówki, też trochę propozycji i pomysłów na pewno podkradnę ponieważ sam nie do końca wiem gdzie takie zakupy robić, a już powoli jesteśmy na etapie wykończenia wnętrza naszego domu i zdecydowanie łazienka będzie będzie największym wyzwaniem. Pozdrawiam

Re: Wybór kabiny prysznicowej i płytek do łazienki

: 23 kwie 2021, 8:12
autor: Sokółka
Myślę, że jak najbardziej mogę się zgodzić z Waszymi spostrzeżeniami, jeśli chodzi o stylowe i nowoczesne wyposażenie łazienkowe, ale również wysokiej klasy baterie nawet te kuchenne w tym zlewozmywaki róznego typu w tym również granitowe to zajrzyj na https://www.lazienkaplus.pl/ mega wybór i super ceny. Dlatego też zakupy naprawdę nam się udały, w końcu wszystko co potrzebne dostaliśmy na czas, łazienka już niedługo będzie na wykończeniu!