Strona 1 z 1

Ekspres do kawy

: 23 mar 2021, 2:18
autor: Złota
Postanowiłam w końcu zrealizować swoje wieloletnie marzenie, chcę kupić sobie dobrej jakości ekspres ciśnieniowy z młynkiem do kawy. Widziałam na stronie UpCafe ekspresy firmy Melitta, macie jakieś opinie na ich temat? Dajcie znać, bo może uda się zamówić jeszcze przed świętami.

Re: Ekspres do kawy

: 25 maja 2021, 12:34
autor: Walkowa
A czy mieliście kiedykolwiek taką sytuację, że Wasz ekspres do kawy uległ jakieś awarii? I co wtedy zrobiliście? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-lodz ofertę firmy, która zajmuje się profesjonalnym serwisem takich sprzętów na terenie Łodzi i okolic. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia? Warto?

Re: Ekspres do kawy

: 25 sie 2021, 12:02
autor: miłłosz
Wybór ekspresu jest ważny, jednak to indywidualna decyzja. Ja nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż ekspres na kawę ziarnistą. I to właśnie na ziarna moim zdaniem trzeba zwrócić szczególną uwagę. To one dają nam smak i aromat. Fajny poradnik w temacie kawy przeczytać można na tej stronie https://kutno.net.pl/lifestyle/palarnia ... z6ut1O32Pq . Takie informacje naprawdę mogą się przydać.