Strona 1 z 1

https://mirapolnext.pl/ opinie

: 16 maja 2019, 11:17
autor: LadyD
Przymierzam sie do zakupu sprzęt AGD do mojej kuchni. Zastanawiam się czy warto robić zakupy na https://mirapolnext.pl/ . Macie moze jakieś opinie na ich temat ?

Re: https://mirapolnext.pl/ opinie

: 21 maja 2019, 12:05
autor: kajeczka54
Mam na chwilę obecną już za sobą zakupy tego typu. Jeśli chodzi o mirapolnext.pl to zdecydowanie polecam. Mają niesamowity wybór produktów i świetne ceny. Czytałam sporo dobry opinii na ich temat zanim zdecydowałam się na zakupy (to przecież nie zakup paczki zapałek) i nie żałuję wyboru. Wszystko tak jak powinno być.

Re: https://mirapolnext.pl/ opinie

: 23 maja 2019, 11:41
autor: anita745
Hej. Jasne, że znam mirapolnext.pl. Doskonałe opinie o tym sklepie nie są przesadzone. Sama robiłam tam ostatnio spore zakupy i jestem mega zadowolona. Duży plus za sprawną realizację zamówienie i za ceny. Ceny mają naprawdę konkurencyjne. Polecam.

Re: https://mirapolnext.pl/ opinie

: 27 maja 2019, 11:21
autor: monia34
Też kupowałam kilka miesięcy temu w mirapolnext.pl. Sprawnie działający sklep z szeroką gamą produktów znanych marek. Podoba mi się podejście sprzedawców i sposób realizacji zamówień. Jeśli czegoś nie mają to są w stanie zorganizować. Polecam, są nieźli i mają niezłą opinię.

Re: https://mirapolnext.pl/ opinie

: 28 maja 2019, 8:19
autor: ilona26
Jest w sieci bardzo dużo opinii na temat działania sklepu mirapolnext.pl. W przeważającej większości to opinie pozytywne. Sama robiłam u niech trochę zakupów i muszę przyznać, że opinie nie kłamią.

Re: https://mirapolnext.pl/ opinie

: 30 maja 2019, 11:20
autor: lilka45
Chętnie dzielę się swoją opinią o mirapolnext.pl. To dobrze zorganizowany i zaopatrzony sklep. Myślę, że nie będziesz mieć z nim problemów. Ja nie miałam, a z zakupów jestem zadowolona do dziś.