Strona 1 z 1

laweta

: 16 mar 2021, 11:48
autor: Karoluś93
Witam, czy ktoś z Was wie która firma posiada usługę Laweta 24h Ustroń? Szukam od pewnego czasu takiej firmy, ale nie mogę nic znaleźć. Mam nadzieje, że ktoś z Was wypowie się w tym temacie. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście takiej potrzeby?

Re: laweta

: 09 kwie 2021, 11:59
autor: łuk
Czasami niestety zdarzają się sytuacje, w których laweta jest jedynym rozwiązaniem. Wtedy trzeba poszukać kogoś w okolicy. Miałem tak, jak mój samochód po prostu zgasł i przestał jechać. Nie dało się na miejscu zrobić nic. Nie miałem więc innego wyjścia, jak zadzwonić po pomoc drogową. Skorzystałem z usług https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Byłem bardzo zadowolony więc zapisałem sobie numer w telefonie. W razie potrzeby skorzystam z pewnością ponownie.

Re: laweta

: 22 kwie 2021, 17:05
autor: Fikłon
Jak w okolicach Bydgoszczy to zdecydowanie tu polecam pomoc drogową https://pomocdrogowabydgoszcz24.pl/. Są OK, bardzo rzetelni i terminowi, dwa razy miałem właśnie awarię auta, potrzebowałem pomocy na cito i mi pomogli. Cenowo też spoko, idzie po prostu się dogadać. Poza tym po prostu uprzejma obsługa

Re: laweta

: 08 maja 2021, 19:41
autor: lawenda
Teraz tak naprawdę to wiele firm świadczy usługi tego typu i to na bardzo wysokim poziomie! Ja co prawda z lawety jeszcze nie korzystałam, ale z pomocy Mobilny mechanik Kraków owszem - i to nie raz! Uważam, że zawsze warto mieć przy sobie namiar na takich fachowców.

Re: laweta

: 06 cze 2021, 11:15
autor: mirosława1
No właśnie - trzeba wiedzieć, co robić, jeśli auto nagle odmówi posłuszeństwa. Czy wiecie, co w takiej sytuacji robić? Najlepszym rozwiązaniem będzie pomoc drogowa, holowanie, laweta 24h Krosno i Podkarpackie: https://gex-hol.pl/ . Firma ta oferuje transport pojazdów, a nawet auta zastępcze.

kurs angielskiego online

Re: laweta

: 09 cze 2021, 16:57
autor: Walkowa
Jeśli z kolei ktoś z Was szukałby takiej pomocy drogowej w okolicach Gdańska, to polecam zajrzeć na stronę https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-gdansk. Znajdziecie tam namiary i numery telefonów do najlepszych firm świadczących takie właśnie usługi w tym mieście ;)

Re: laweta

: 25 cze 2021, 17:27
autor: łan
Mnie zdecydowanie bardziej niż laweta potrzeba była wulkanizacja. Opona w moim samochodzie koniecznie wymagała fachowca w tym zakresie. Zacząłem szukać kogoś w okolicy. Wiadomo, że w internecie znaleźć można takiego najszybciej. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/blog/cena-wymiany-opon/ znalazłem mobilną wulkanizację co bardzo mnie ucieszyło.

Re: laweta

: 04 lip 2021, 18:55
autor: Annaą
Ja ostatnio korzystałam z usług lawety, pomocy drogowej, jednak podczas transportu mojego zesputego auta zastanawiałam się do którego mechanika je zawieść. Trafiło na mechanik Kraków, który nie dość, że naprawił auto ekspresowo to i za atrakcyjną kwotę. Polecam ich serdecznie.