Strona 1 z 1

pomoc drogowa

: 16 mar 2021, 11:10
autor: Szymuś01
Witam, możecie mi powiedzieć czy Pomoc Drogowa Bielsko-Biała jest faktycznie taka dobra jak mówią? Szukałem informacji w internecie ale bez skutku. Może ktoś z Was wypowie się w tym temacie? Z usług której pomocy drogowej Wy korzystaliście czy może nie mieliście z nimi jeszcze styczności?

Re: pomoc drogowa

: 10 maja 2021, 14:23
autor: Walkowa
Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie coś się przydarzy. Bywa, że taka pomoc drogowa jest potrzebna na przykład na autostradzie. Na stronie internetowej https://holowaniekrakow.pl/pomoc-drogow ... radzie-a4/ możecie zapoznać się z ofertą firmy, która świadczy takie usługi holowania między innymi na a4 ;)

Re: pomoc drogowa

: 10 maja 2021, 20:10
autor: łona
Bardzo polecam ze swojej strony sprawdzenie https://urokimilosne.wordpress.com/2019 ... sticum-pl/ znajdziecie tam najwięcej najbardziej wartościowych opinii na temat ezoteryki i uroków miłosnych. Myślę że będziecie zadowoleni z tego portalu. Naprawdę zapraszam, aby sprawdzić.

Re: pomoc drogowa

: 18 maja 2021, 20:50
autor: Jaśiek
Właściwie nigdy nie wiemy, czy i kiedy zepsuje nam się auto. Dlatego warto zawsze mieć namiar do zaufanej firmy. Ja ostatnio korzystałam z mobilnej diagnostyki samochodowej w Krakowie Krakhol.pl Ich mechanik to profesjonalista. Odczytał kody błędów oraz poinformował o możliwej przyczynie usterki. Jak zepsuje się auto to oferują holowanie.

Re: pomoc drogowa

: 10 cze 2021, 16:42
autor: łania
Pomoc drogowa, z której ja jakiś czas temu skorzystałam znajduje się tutaj https://e-laweta.com.pl/ . Obsługują oni z tego co się orientuję różne miasta w województwie śląskim. Zdecydowałam się właśnie na nich, bo znajdowali się naprawdę blisko miejsca mojego postoju a mnie zależało na czasie. Szybka i fachowa obsługa więc zapisałam numer w kontaktach. Może jeszcze kiedyś okazać się potrzebny.

Re: pomoc drogowa

: 17 cze 2021, 9:26
autor: Bodzio12
Warto mieć w swoim samochodzie linka do holowania bo nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy zepsuje nam się samochód. Ja mam taką w swoim samochodzie. Kiedyś się nawet przydała bo jak auto mi padło na drodze to zadzwoniłam po brata który mnie holował do pobliskiego mechanika.

Re: pomoc drogowa

: 05 sie 2021, 13:50
autor: jagódka3
Tak naprawdę to nigdy nie wiemy, jaki samochód kupujemy. Moje auto wydawało się być ok, a ciągle się psuje. Ostatnio pomagała mi pomoc drogowa, holowanie 24h na lawecie Łowicz i okolice: http://pomocdrogowa.lowicz.pl/ . Polecam Wam ich usługi w razie jakiejkolwiek awarii samochodu.

Re: pomoc drogowa

: 21 sie 2021, 0:22
autor: ewiś8532
Miałem problem z turbosprężarką w moim samochodzie. Postanowiłem zgłosić się do serwisu https://www.totalturbo.pl/ , który specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek. Jak mieszkacie w okolicach Krosna i też macie problem z turbosprężarką, to śmiało wybierajcie!

Re: pomoc drogowa

: 21 wrz 2021, 8:12
autor: tómbrant
Jeżeli mieszkacie na terenie Poznania lub okolic to polecam wam zgłosić się do firmy https://www.pomocdrogowa-poznan.com/ Sam jakiś czas temu miałem problem z moim samochodem i zadzwoniłem właśnie do nich. Zjawili się bardzo szybko i nie zdarli ze mnie fortuny jak bywa to w przypadku innych firm.