Strona 1 z 1

Płytki z motywem drewna

: 14 mar 2021, 1:07
autor: Aurelia-74
Hej forumowicze. Jak sądzicie, czy płytki imitujące drewno pasują do łazienki? Mnie wydaje się, że to przede wszystkim kwestia całej aranżacji i tego, żeby każdy z poszczególnych elementów do siebie pasował. Zgodzicie się ze mną? Gdzie w ogóle polecacie takie płytki zamówić?

Re: Płytki z motywem drewna

: 30 mar 2021, 5:19
autor: rołwer
Aurelia-74 pisze: ↑01 mar 2021, 8:35 Hej forumowicze. Jak sądzicie, czy płytki imitujące drewno pasują do łazienki? Mnie wydaje się, że to przede wszystkim kwestia całej aranżacji i tego, żeby każdy z poszczególnych elementów do siebie pasował. Zgodzicie się ze mną? Gdzie w ogóle polecacie takie płytki zamówić?
Na pewno mogę Ci doradzić sklep https://szklanemozaiki.pl/ bo maja tam super takie płytki z imitacją drewna. Poza tym jak dla mnie to są to już takie nowocześniejsze rozwiązania, które totalnie mnie urzekły.

Re: Płytki z motywem drewna

: 30 kwie 2021, 9:47
autor: Walkowa
A co byście powiedzieli na płytki wielkoformatowe w Waszym domu lub mieszkaniu? Ja ostatnio czytałam o takim rozwiązaniu na stronie internetowej https://grupamo.pl/porady/plytki-wielko ... je-wnetrz/ i musze przyznać, że bardzo mi się to spodobało. Takie płytki naprawdę wyglądają bardzo stylowo i elegancko ;) A Wy co o tym myślicie?