Strona 1 z 1

Styropian na elewację

: 10 lut 2021, 0:35
autor: Alfons-77
Dzień dobry forumowicze. Kiedy zrobi się ciepło, zamierzam powoli zabrać się za budowę domu. Sukcesywnie zbieram więc materiały, a w tym styropian na elewację. Myślicie, że warto zamówić go z styro24.pl? Wydaje mi się, że w tej hurtowni mają najlepsze ceny.

Re: Styropian na elewację

: 16 lut 2021, 15:26
autor: Bromir1989
Akurat z hurtowni styro24.pl zamawiałem styropian do fundamentów, kiedy sam budowałem dom. Jakość oczywiście była w 100% zadowalająca, a to, co mnie równie pozytywnie zaskoczyło, to błyskawiczna realizacja zamówienia. Mogę z całą pewnością polecić.

Re: Styropian na elewację

: 18 lip 2021, 15:39
autor: Pawełż
Jeżeli jesteśmy w temacie styropianu to polecam zapoznać z oferta firmy firmy GRES FAST z Krosna https://styrodrut.pl/kontakt . Firma oferuję najlepszej klasy przecinarki do styropianu i ja takie u nich zamówiłem takie rzeczy i bardzo ułatwiają mi pracę - polecam !

Re: Styropian na elewację

: 05 paź 2021, 13:07
autor: Domosław
Przede wszystkim trzeba spojrzeć w projekt, potem zatrudnic doświadczonego wykonawcę, który dobierze materiały, zrobi elewację od A do Z, zwróci uwagę na izolację, która powinna być oczywiście ciągła. Polecam tu współpracę z firmą Murax http://murax.pl/, fajna firma, doświadczona, posiadająca dobre wyposażenie i zgranych ludz

Re: Styropian na elewację

: 08 paź 2021, 9:46
autor: Jerzy Hłomski
Również polecam firmę Murax. Dwa lata temu budowali dla nas dom energooszczędny 200 metrów, od A do Z z wykończeniem. Sporo kasy pykło, ale efekt super, dom funkcjonalny i do tej pory ani jednego pęknięcia na ścianach, nic się nie psuje. O to mi chodziło

Re: Styropian na elewację

: 19 maja 2022, 14:58
autor: bórek
Przy odświeżaniu elewacji, musieliśmy także wymienić styropian. Z pozostałościami po starym styropianie należało w końcu coś zrobić! Specjalnie na te okazję odezwaliśmy się do RECYKLER ze Szczecina, specjalizujących się w utylizacji wspomnianego styropianu. Całe szczęście, gdyż "sporo" wspomnianego, starego styropianu nam zostało a nie do końca chcieliśmy, aby wylądował on w niewłaściwym miejscu. Jak widać, za odpowiednim wsparciem udało nam się pozbyć zbędnego materiału, w zgodzie ze środowiskiem!