Strona 1 z 1

Modne pierścionki?

: 07 lut 2021, 11:55
autor: Jędrek
Chcę dziewczynie sprawić jakiś ładny pierścionek. Nie będzie to jeszcze zaręczynowy, ale z okazji pewnej rocznicy więc chciałbym, by była zadowolona :)
Jakie tera się kupuje pierścionki, na co powinienem zwrócić uwagę?
Możecie coś podpowiedzieć bo ja biegły w tych tematach nie jestem...

Re: Modne pierścionki?

: 08 lut 2021, 10:43
autor: Ramzes
Nie ma jakiejś konkretnej mody na pierścionki :) Ja przynajmniej o niczym takim nie słyszałem :)

Wiadomo że musi to być złoty pierścionek, a nie jakiś ze srebra. Można wybrac np. z białego złota, ale to już kwestia gustu i najlepiej żebyś podpytał dziewczynę jakoś sprytnie który kolor złota bardziej jej się podoba.
To co zawsze modne to oczywiście brylant jako kamień nr 1. Jak chcesz taniej dostać pierścionek z brylantem to u tego jubilera jest w niezłej cenie https://laru.pl/10-pierscionki

Re: Modne pierścionki?

: 09 kwie 2021, 17:00
autor: offwedding - bez ś
Moda modą, ale warto zerknąć na wyroby autorskich pracowni. Jako alternatywne targi ślubne polecamy nasze porady ślubne a w nich m.in. tekst o tym jak wybrać obrączki ślubne. Znajdziesz u nas więcej porad pod kątem współpracy z fotografem czy DJ podczas wesela, sposobie pracy konsultantek ślubnych czy ciekawe miejsca na imprezę.

Re: Modne pierścionki?

: 18 kwie 2021, 11:05
autor: aliśka
Wiele zależy od tego jaki macie budżet. Na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://ergold.pl/2763-36012-zloty-pier ... topaz.html . Mają tam bowiem wiele różnych pierścionków w ofercie. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Re: Modne pierścionki?

: 06 lip 2021, 8:22
autor: Martuś
Obdarowanie kobiety pierścionkiem bardzo często ma miejsce podczas zaręczyn. To ważny krok i warto wiedzieć na który palec go włożyć. Polecam zatem artykuł https://www.karkosik.pl/blog/poradniki/ ... areczynowy . Dowiecie się również, gdzie nosić pierścionek zaręczynowy po ślubie.

Re: Modne pierścionki?

: 18 lip 2021, 20:30
autor: BartoszĆ
Z pewnością wybierając pierścionek zaręczynowy warto pomyśleć o guście i upodobaniach narzeczonej. Jak wszędzie w jubilerstwie również panuje moda. Wspaniałe pierścionki zaręczynowe znajdziecie w ofercie https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizute ... e-463.html

Re: Modne pierścionki?

: 02 wrz 2021, 16:20
autor: Kordia
Pewnie, że tak. Ale są ponadczasowe wzory, które idealnie nadają się na pierścionek zaręczynowy. Popatrz na przykład na ten https://sklep.diamor.pl/pierscionki-zar ... brylanty-8 . Stylowy, elegancki i po prostu śliczny. Połączenie żółtego złota i brylantów zadowoli nawet najwybredniejszą kobietę.

malowanie dachów rzeszów